Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, hogy melyik mellszívó a jobb, praktíkusabb? A kézi, vagy az automata? -34 hetes km-

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem a gépi vált be, a Medela márkájú. A kézitől soktól hallottam hogy ínhüvely gyulladást kaptak, főként ha nehezen jött le a tej, de van aki a kézivel is jól el van. Nekem kényelmesebb a gépi, lehet szabályozni a szívás erősségét és elemmel is működik. Boldog babavárást!


Egy 3hós kisfiú anyukája

2009. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia nekem kézi Avent van, és bevált. Igaz, nem sok a felesleg tejem, tehát nem kell minden szoptatás után még fejnem is. Az elején használtam a belövellésnél, és esténként szoktam még pluszban egy kicsit.

Ha rengeteg tejem lenne, valószínű, hogy béreltem volna a kórházból.

Üdv

1 hónapos anyuka

2009. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem gepi medela es kezi avent volt, vagyis meg van, de mar nem hasznalom.

Rengeteget fejtem, mert nem indult be a tejem, ket het utan volt mar egy nagyon keves, de akkor mar a fiam nem volt hajlando szopni.

Naponta 7-8 alkalommal fel oran at fejtem.

Az elektromos tenyleg nagyon kenyelmes volt, csak ultem, egy kezzel tartottam, kozben olvastam, neteztem, szoval pihentem. Visoznt eleg hangos volt, ejszaka nem tudtam hasznalni, mert hiaba mentem ki a szobabol, akkor is behallatszott a monoton halk zugas es felebredt a babam.

Avent csendes volt, viszont majd leszakadt a kezem, raadasul baromi unalmas volt azzal fejni, mert mindket kezem kellett hozza.

Egyebkent nekem az avent tobbet szivott ki, de csak minimalis kulonbseg volt.

2009. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!