Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tovább?! Valamit nem...

Hogyan tovább?! Valamit nem jól csinálok-csinálunk?

Figyelt kérdés
11 hónapos kisfiam alapból rossz alvó. Éjjelente 3-4szer felébred. Ilyenkor mellre teszem, kicsit szopizik és már alszik is tovább. Eddig. Már második este és éjjel játsza azt, hogy elaltatom és max.15 perc múlva már fenn is van. Ilyenkor felül vagy feláll a kiságyában és nyüszít. Kiveszem simi, cici és vissza. Ezt játsza úgy reggelig 15-ször. Kész vagyok!
2010. jan. 1. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem beteg, nem jön foga, ilyesmi, akkor ez szimpla hiszti. rájött, hogy foglalkoznak vele éjjel is. vagy hagyod, hogy hisztizzen és majd megunja vagy belefárad és elalszik vagy esetleg korábbra teszed a napközbeni alvást és este jól lefárasztod, nem hagyod szunyókálni. én ezt csináltam, nekem bevált. így végig aludta a az éjszakát, max 1x kelt fel.
2010. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás. Felkel ellenőrízni, meg van-e mindenki.

Nálunk is rengetegféleképpen alakult mindig az alvás. Mire elmondhattuk, hogy "így szokott aludni", másnaptól már totál máshogy volt minden.

Elhiszem, hogy fárasztó, én magam mellé venném.

2010. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 hónaposan volt ilyen problémánk. (Illetve, mikor nem otthon aludtunk -->karácsonykor). Nem tartott csak 2 hétig. Remélem nektek is elmúlik 1-2 héten belül. Azóta 3-4-szer van fennt éjjelente. Ez teljesen elfogadható, hisz még szopis a 8 hónapos kisfiam.:)
2010. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!