Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kifőztem. Utólag olvastam,...

Kifőztem. Utólag olvastam, hogy nem lehetett volna. Most akkor tönkre vágtam?

Figyelt kérdés

Én hülye el sem olvastam a csomagolást, egyből kivettem a rágókát és kifőztem. Utána olvastam, hogy ez áll a csomagoláson: Ne főzze ki, ne sterilizálja. Mossa le meleg, szappanos vízzel.

Most akkor nem adhatom oda a Picinek?


2010. jan. 1. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta volt?(zselés,stb.)
2010. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Látsz rajta valami változást? Mert ha nem, akkor nem tetted tönkre nyilván.
2010. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem tudom milyen fajta :(

nem az a fajta, amiben víz van.

Ez egy karika, amin van 3 db. gyümölcsforma (eper..stb.), szerintem valami műanyagból lehet. Talán a karika, amin van, kicsit eldeformálódott.

2010. jan. 1. 17:30
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Rattles and soothers - Rattles - föntről a 3. rágóka.


mi baja lehet, ha kifőztem? Kiszabadulhattak esetleg olyan anyagok, amik károsak lehetnek?


Annyira béna vagyok, úgy bánt :(

Most kapta, alig 2 órája, én meg jót akartam, hogy egyből megkapja és kifőztem, de csak utána olvastam..:(

2010. jan. 1. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapos korában a cumicsipeszét tettem sterilizálóba. Fém is volt rajta, az felforrósodott, a műanyag szétolvadt, büdös lett a sterilizáló és minden benne. 1 napig nem tudtam fejni, pedig akkor még minden étkezés után fejtem, és mindig ki kellett egészítenem a lefejt tejjel. Volt egy nehéz napom, de sikerült rendbe hozni a sterilizálót. Na akkor én is szarul éreztem magam. Nem vagy egyedül, jót akartál. Szerintem ha nincs büdös műanyag szaga, akkor odaadhatod, de nem biztos.
2010. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én forró vízbe dobtam, és csak utána olvastam el a leírást, rögtön kivettem. nem volt büdös, a figurákon se látszik semmi, talán az a műanyag karika nem szabályos karika, hanem kicsit ovális alakú lett...
2010. jan. 1. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem dobd ki, és akkor nem izgulsz, hogy valami káros anyag oldódott e vagy nem.Én a te helyedben kidobnám, csak hogy megnyudodjak.Ebből is tanul az ember, én is jártam már így, csak én a kanalát főztem ki.
2010. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
No, szerintem meg eleve nem készítenek rágókát olyan anyagból, amit ha forró vízbe teszel, káros anyagok szabadulnának ki belőle. Főleg ha csak rövid ideig főzted. Szerintem nem olyan strapa-, illetve hőálló az anyaga, azért nem ajánlották a magas hőt. Használd nyugodtan.
2010. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én egy cumival jártam így. Rá volt írva hogy nem szabad kifőzni, de persze csak főzés után olvastam el. eldeformálódott a cumi, így kidobtam. Ráadásul zselés volt, annak fura lett a tapintása, úgyhogy én inkább nem adtam neki.
2010. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont igy jártam én is ráadásul akitől kaptuk végig nézte az egész akciót,és még el is deformálódott a rágóka elég kinos volt.Én oda adtam a lányomnak.
2010. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!