Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A HIPP babavíz címkéjén...

A HIPP babavíz címkéjén olvasom, nitrát: 4,3 mg/l. Nem az lenne a babavíz lényege, hogy alacsony legyen az ásványi anyag tartalma és ne legyen benne nitrát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Én ezértz nem adok neki babvizet,hanem köménymagos vagy ánizs teát.Az biztosan egészséges.
2010. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Jana babavízben van a legkevesebb ásványi anyag.Sajna nálunk vmi gond volt a vízzel 3 hétig-föld és vasíze volt,úgyhogy kénytelen voltam megvenni a palackos vizet a gyereknek.Még a teát is abból főztem.Szerintem a Janában van a legkevesebb anyag.
2010. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De az a lényege, ezért én is Jana-t használok. Próbáld te is azt, bár elég drága. És elvileg a szentkirályi is jó, mert kevés benne az ásványi anyag, de azt még nem néztem meg.

Az elsőtől kérdezem, a teát nem vízzel csinálod? Az ásványi anyag tartalom nem tűnik el forralással!

2010. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm azt mondta, hogy Nestlé aquarellt is adhatok a a babának!?
2010. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 2. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!