Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » B. U. É. K mindenkinek! Kinek...

B. U. É. K mindenkinek! Kinek hogy viselte a babája a tűzijátékot éjszaka?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10hónapos nagyon féltem a tűzijátéktól és meglepödtem mert nagyon durrogtattak 1órán keresztül és nem ébredt fel rá ugy örültem:-))Ti hogy viseltétek?
2010. jan. 1. 06:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly az én lányom sem kelt fel, akkor volt 9 hónapos. Most már felébredt a végére, olyan fél 1 körül. Nagyön örült neki, ámulattal nézte. Aztán 2kor sikerült leraknunk megint, és 6kor már kukorékolt. Most reggelizik, én meg.....
2010. jan. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

B.Ú.É.K.

Lányom is 10hónapos, az ablak alá is dobtak petárdát, de meg sem rezzent,aludt mint a bunda.

Mi nehezebben viseltük,alig hallottuk a tv-t :o)

2010. jan. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Féléves, aludt, mint máskor. Én is meglepődtem, mert nem annyira jó alvó. Ő még alszik, én meg itt töltődök, mert vendégsereg jön, apa elment dolgozni :(
2010. jan. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8 hónapos a fiam. Mintha tudta volna, hogy a szilveszter az északázásról szól. Kb. 10kor tudtuk lerakni. Teljes végkimerülésben aludt el. Reggel hat órakor fel is ébredt. Szerencsére nem ébredt fel semmire. Mindenkinek boldog új évet kívánok!
2010. jan. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is 10 hónapos, egy darabig aludt, mint a bunda, de éjfél után megőrültek az emberek, és folyamatosan ment a petárdázás, meg a tűzijáték lődözés, felriadt szegényem, és úgy félt, hogy keze-lába remegett.

Aztán bekapcsoltuk azokat a zenéket, amiket egyébként is hallgatni szoktunk vele - viszonylag hangosra, hogy elnyomja a kinti zajt - és az ölemben ringatva elaludt, de aztán már nem aludt olyan mélyen, és minden újabb zajra felébredt, és sírt.


Persze ez nem tartotta vissza attól, hogy ugyanúgy keljen hatkor, mint egyébként... :-(

Hulla vagyok...

Rajta nem látszik az éjszakázás, ő kisimult, és jókedvű... :-)))

2010. jan. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
B.U.É.K! 4 hetes kislányom aludt mint a bunda. :)
2010. jan. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem ébredt fel, de látszott, hogy borzasztó nyugtalanul alszik, olyan pózokat vett fel, hogy csak lestünk:) Folyton forgolódott, dobálta a kezecskéit, meg forgatta a fejét. Most még ájultan alszik. Mindenkinek Boldog Új Évet!
2010. jan. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

20 hónapos lesz a fiam, 10kor aludt el, 2szer felkelt a zajra, de visszaaludt hamar.

reggel 7 után már ébren volt, én meg nem látok a fáradtságtól.

BÚÉK!

2010. jan. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

B.U.É.K.!

Az én kisfiam 8 hónapos, és nem ébredt meg a durrogtatásokra,nagyon féltem tőle. Nálunk 11-2-ig volt nagy buli, ha az egyik szomszéd abbahagyta, akkor kezdte a másik.

2010. jan. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az egyéves fiam, aki nappal arra is felkel, ha hangosabban veszem a levegőt, meg se moccant, pedig telepen lakunk, őrült durrogás volt. ő is fél 11kor aludt el tegnap, pedig sose szokott ilyen későn. de megúsztuk, meg se rezzent:)Boldog új évet kívánok mindenkinek!
2010. jan. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!