Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babámnak nagyon kivan...

6 hetes babámnak nagyon kivan pirosodva és pattogva a kis feneke. Már nemhasznál semmi. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pampers törlőkendőt és pelust használok,de minnél csúnyább,kenem is Niveával,de nem jobb.Tudnátok valamit ami segítenne?Lehetséges hogy alergiás lett valamire?
2008. júl. 30. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A Bepanthen kb. 2000 ft-ba kerül a 100 g-os, de van kisebb kiszerelésben is, pl. 30g-os, az kb. 700-800 ft. Érdemes először szerintem a kicsit megvenni, hogy használ-e. Én most is azt ajánlom, hogy a canestent használd egy nap 3-szor, az tuti be fog válni!

Mielőbbi jobbulást a kicsinek!!!

2008. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.Sudokrémt használtam,és váltottam törlőkendőt Pampers-ről csak Tescosra,és rájöttem hogy nemmindíg a drága jó.
2008. aug. 4. 16:41
 13/13 anonim ***** válasza:
de a canesten nem gombára valo? nem árt a picinek?
2009. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!