Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan cseréljem meg nála a...

Hogyan cseréljem meg nála a napszakokat?

Figyelt kérdés
6 hetes kislányom felcserélte a nappalt az éjszakával.Éjjel 3ig ébren van,utána pedig reggel 9ig alszik.Akkor megetetem és megint visszaalszik egész délig,egyig.Szóval majdnem elmondhatnám,hogy átalussza az éjszakát,van neki "hosszú alvása" csak egy kicsit előrébb kéne hozni.De hogyan?
2009. dec. 30. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nem biztos hogy meg van nála cserélve a dolog ,még nagyon picike .A lányom éjjel 2-től aludt kb 9-ig majd utána megint 11-12-ig.Nálunk magától jött előrébb az időpont ,ahogy egyre többet evett és 3,5-4 hós korára már 9-től reggel 9 aludt ,ugy hogy nem kelt közben.

2009. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia. 6 hetesen még amugy is sokat alszanak napközben.szükségük van rá. még nem állnak be az éjszakák és nappalok.
2010. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az altatási rituálékkal lehet játszani. Pl. ha eddig este fürdetted, akkor tedd át reggelre. Más helyeken altasd. Nappal ne legyen teljesen sötét a szobában, ahol alszik, éjszaka viszont ne égjen még a kislámpa sem. Nekem ezeket mondta a védőnő.
2010. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetes a kisfiam és úgyanígy vagyunk mióta hazajöttünk a kórházból. Én is próbáltam már sok mindent de csak egyszer kétszer fordult elő hogy már 12 fél 1 körül elaludt.Próbáltam hogy késő du este már nem hagytam aludni de csak ordított mert fáradt volt. Nem hozott eredményt . Azt remélem hogy majd idővel beáll. Már én sem tudom mit tegyek mert már nagyon fáradt vagyok. Kíváncsian várom a válaszokat.
2010. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!