Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az létezik, hogy a Johnsons...

Az létezik, hogy a Johnsons fürdető miatt sír a babám?

Figyelt kérdés
Most 7 hetes és ki próbáltuk a fürdővizébe tettem egy kicsit(fürdetőkrémmel együtt)kb:3 napja használjuk és fürdetés után alig lehet megnyugtatni...öltözködésnél még semmi baja,de utána feszíti magát és kínkeservesen sír...eddig nem volt ilyen probléma.Az létezik,hogy így megviselje?Viszkethet neki a bőre?Vagy mi lehet a baj?
2009. dec. 30. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be a johnson's, tiszta száraz lett a bőre és viszketett is neki. A barátnőm azt mondta, 6 hónapos koráig ne is használjuk, mert ugyanez volt az ő fiával is. Szóval lehet attól, de van baba, akinek viszont nagyon bevált. Próbálj néhány napig visszatérni a gyógyszertárihoz, vagy ahhoz amit előtte használtatok, és ha javul a helyzet, akkor a fürdető volt a ludas.
2009. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy viszkethet-e tőle a bőre, de azt igen, hogy a Johnson allergizálhat.Szerintem használd csak a gyógyszertári fürdetőt, és utána kend be gyógyszertári testápolóval.Ilyen pici babánál még ne használj más terméket.Próbáld meg, hátha javulna a fürdés utáni helyzet:)
2009. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21:07-es vagyok.Én jó pár hónaposan is csak a gyógyszertárit használom, néha pedig a Gabit.
2009. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán a fürdéstől sír. Az enyém is végigordított vagy 3 hónapot. Ezt sok baba csinálja. Eleinte semmi baj a vízzel, egyszercsak megzakkannak és csinálják a produkciót. Kinövi. Nem hiszem, hogy a fürdető miatt. Mi is mindent kipróbáltunk, langyosabb víz, melegebb, anya fürdet, mama fürdet, apa fürdet. Semmi nem segített.
2009. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk pedíg volt ilyen...

Az volt az első,amit kipróbáltunk,és egyből sírás lett,ahogy a kis feneke a vízhez ért...,nem hogy még a vízben....

Majd váltottunk Gabi Édes álomra,és azt nagyon szereti.

Azóta is azt használjuk.

Egyszer elfogyott a Gabi,és kipróbáltuk,hogy mit szól megint a JOhnsons-hoz,de egyből sírás lett belőle... :(

2009. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki tényleg a fürdető volt a ludas! Ma már nem raktam a vizébe és semmi probléma nem volt...már alszik is:)

Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 31. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!