Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki a babájának már 2x ad...

Aki a babájának már 2x ad főzeléket, mindegyik főzelékbe rak húst vagy csak az ebédbe? Most leszünk 8 hósak a héten. Hús mindennap kell? Vagy helyette mit lehet a főzelékbe tenni?

Figyelt kérdés

Ez a napunk:

7 óra szopi

9 ó. gyümi

10 ó. szopi

12:30 főzelék +szopi

16 ó szopi

18 ó tejpép

19:30 szopi


A 16 órás szopi helyett akarok tejpépet adni + jöhet a szopi, a 18 órás pép helyett meg főzeléket. Mostanában éhesebb már 16óra után.

Mi a véleményed?


2009. dec. 30. 20:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Értem, akkor nálad 3x van a tápszer a többi más kaja+ viz.

2009. dec. 30. 23:24
 12/12 anonim ***** válasza:

22:46-os vagyok

de, elfelejtettem írni, de szokott a többi étkezés után is befejezésképpen szopizni, de az inkább "ivás", mert más folyadékot nem fogad el, csak az anyatejet


másrészt ami még eszembe jutott, hogy minden babának másak az igényei, szóval te látod a babádon, hogy jó-e így neki, vagy változtatni kell az étkezések gyakoriságán

ha a soron következő étkezésnél szemmel láthatóan nem éhes, csak megszokásból fogadja el, esetleg tukmálni kell a kaját, akkor szépen ki lehet tolni fél órával az evést, és pár nap alatt a 7 étkezést 6-ra csökkenteni

2009. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!