Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatja, hogy nincs a...

Mi okozhatja, hogy nincs a babának széklete 2 napja? Csak pisil. Lehet hogy a tejemmel van baj?

Figyelt kérdés
a baba 5 hetes, eddig rendesen szopizott, tejem is van. Lehet h a minőségével van a gond??
2008. júl. 29. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggodj. az en kislanyom amikor betoltotte a 3.hetét, nem volt mindennap szeklete. volt amikor csak 2-3 naponkent. en is csak szoptatok, nem kell hogy a tejjel legyen baj. szerintem, de csak az en velemenyem, fugghet attol is, te mit eszel. en pl. ha barackot vagy befott levet iszom, aznap vagy masnap mar van szeklete a babanak. de lehet eddig ez csak veletlen volt.:o) ne aggodj, hallottam mar olyat is hogy csak szoptatott babanak 5 napig nem volt szeklete, szerintem ne aggodj!
2008. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baba semmi mást nem kap csak anyatejet, egyátalán nem kell aggódnod és eszed ágába ne jusson kúpozni és lázmérőzni a babát. Ha a szelek mennek tőle az emésztőrendszer szabadon átjárható. Az anyatej remekül hasznosul, sokszor nincs mit kikakilni. 6 hetes kor után igencsak megritkul a kakis pelusok száma a babák ugrászserű fejlődédének következtében. Az én fiam három és fél hónapos csak anyatejes, és bizony van hogy csak 7 napra kakil. Az anyatejtől soha nem lehet a babának székrekedése! Ha jóétvágyú, jókedélyű, rendesen pisil nincs mit tenni csak türelmesen megvári a kakit. A kaki nem más mint salakanyag, az anyatej pedig értékes kincs, ami 100 %-ban hasznosul, persze néha marad belőle egy kevéske kakinakvaló is.

Boldog babázást!

2008. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Igen, pukizik sokat, azzal nincs gond. Akkor nem aggódom, egyszer csak lesz kaki. :)
2008. júl. 29. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!