Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatja? Betegség elé...

Mi okozhatja? Betegség elé nézünk? :-S

Figyelt kérdés

19 hónapos kislányom általában fél8-8 körül kel, délután alszik másfél-két órát, és nagyjából este fél 10kor alszik el.

Mai nap is fél 8-kor kelt, de reggel 9kor elaludt, 3 órán keresztül aludt, akkor is úgy keltettem fel. Egész nap elég fáradtnak tűnt, mértem a lázát, 37,2, de fél óra múlva már le is ment 36,6-ra.

Negyed8kor már el is aludt (1x kelt fel azóta, de csak kb fél órára.)

Mi lehet? Ideges vagyok:-S


2011. máj. 26. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy csak ez a sok front viselte meg . a gyerekek nagyon érzékenyek tudnak rá lenni. az én lányom pl. két napja rosszul alszik. meghát mi felnőttek is olykor kibukunk amikor jó (lenne) aludni egy napon át.

tegnap a szélben esetleg voltatok kint?

2011. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ha sokat ettem a kiskoromban, utána voltam beteg általában.

Elég furi, amit írtál. Nem mozgott többet előző nap? Nem fáradhatott ki? Étvágya milyen volt? Nem volt ma melege? Egyébként én is volt, hogy mértem a babám hőjét és 37 volt, rá pár percre már 36,5, igaz infrás homlokhőmérővel.

2011. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elképzelhető, hogy bújkál benne valami, az én gyerekeimre jellemző, hogy betegség előtt aluszékonyabbak, bággyadtabbak.

Remélhetőleg, csak egy kis taknyosság lesz, és semmi komoly!

nálunk most az egész család taknyos.

2011. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!

Éjjel nem aludt túl jól, most fél9kor kelt, de azóta fent is van, remélem, csak ennyi volt.

2011. máj. 27. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!