Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én gondolom rosszul, vagy...

Én gondolom rosszul, vagy tényleg kioktatnak?

Figyelt kérdés
Van 1 ismerősöm ,neki pedig van egy 2 éves gyermeke ! Ha beszélünk állandóan kioktat,hogy miért eszik ilyen sűrűn a babám (koraszülött volt ,alig talált a cicimre),miért nem tud cumizni (kizárólagos anyatejes ),miért nem 3 óránként eszik (igény szerint szopizik ),miért adok kúpot a szorulásra (vas cseppek miatt van ),miért írt föl neki a doki vasat (sápadt volt ),miért nem tud oldalt aludni (mert majdnem 4 hónapos és oldalról a hátára fordul )..
2009. dec. 30. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.Valószínűleg eg nagyon okos anyukával van dolgod.Ha valaki segítő szándékkal mond valamit,azt érezni fogod,de az elég idegesítő lehet,ha mindent leszól,vagy beleszól.Csinálj mindent úgy ahogy szeretnéd,és a babád igényli.Más nem számít.
2009. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
élvezi a helyzetet. légy határozott, és olvass utána egy 2 éves gyerek ritmusának, aztán kössél bele te is. az ilyen mást nem érdemel. :)
2009. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Biztos nem rosszindulatból, ő azt hiszi, hogy ő tudja jól.

Viszont azt én sem értem, hogy vérvétel hiányában miért ad a dokid vascseppeket. Mindenhol azt írják, hogy csak utána szabad, mert sokat árthat. A mi családunk elég sápadtbőrű,a kicsim is. Anyám krónikus vashiányos, úgyhogy benne vagyok a témában. Kérj vérvételt.

2009. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos elkerülhetetelen mi emberek ilyenek vagyunk, ha mi átéltünk valamit azt hisszük mindenkinél jobban tudjuk, és csakis az lehet a helyes ahogy mi látjuk. Igen kioktat mert ő már ezt végigcsinálta, vagy így vagy úgy, és nem érti hogy te miért másképp csinálod. Az ilyen dolgokon túl kell lépni, végighallgatni és elfelejteni. Csinálj mindent úgy ahogy te jónak gondolod, és ne halgass másra. Úgy a jó ahogy te érzed, a te babád csak te tudhatod mi a jó neki.
2009. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A te helyedben megkérdezném tőle nincs-e jobb dolga mint a te piszkálásod? Ne foglalkozz vele utálom az ilyen embereket! Ha segítség kell inkább írj! Sok türelmet!
2009. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. dec. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!