Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert eszik 6-hó...

Milyen tápszert eszik 6-hó babátok?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani 2-es tápszert ami nem olyan drága,mert most a milupa 2-est esszük.de sajna az nagyon drága.és ami jó is.és estleg nem fáj tőle a baba pocija.köszönöm
2009. dec. 30. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajna a 2-es tápszerek mind ilyen drágák, de miért nem íratsz még fel 1-est? Ha jó neki akkor nem kell váltani, gondolom már hozzátáplálsz is. Nekem 9 hónapos és még mindig az 1-es tápszert kapja reggel és este. Mielőtt betöltötte a 6 hónapot felhalmoztam belőle az orvos tanácsára.
2009. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most volt akciósan a milupa 2es és a jó éjszakát (1800ft a tescoban) mi ezeket használjuk. Aztán vettem már mildibét is, 1700ért szintén ott, múlt héten.

A lányomnak nem okozott problémát egyik sem a pocaknál, ezért ebben nem tudok nyilatkozni.

2009. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már ebben a korban nem adtam neki tpászert.Ahogy lehetett,4 hósan elkezdtem a hozzátáplálást.
2009. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11:31-es! 6 hónapos babának már nem adtál tápszert???
2009. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már szabad kezet kapsz, hogy melyiket veszed. Én vettem a Dm-s tápszert, és nagyon szereti a fiam. 1200ft körül van.
2009. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk orvos írta fel, sőt mai napig is.(egy éves elmúlt) Lehet allergiás is akár...jobb az óvatosság. A hozzátáplálást is ráért 7 hónapos kora után, addig ezek a vitaminos tápszerek maximálisan megfeleltek, sőt semmiről nem maradtunk le, azóta eszik szépen korához megfelelő ételeket. Egészséges és szép alakú kiscsajszi :-)

Nem szeretnék senkit kritizálni de soha nem értettem miért kell 4 hónaposan már hozzátáplálni mikor annyi alternatíva létezik manapság.

2009. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!