Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etessek vagy ne ejszaka?

Etessek vagy ne ejszaka?

Figyelt kérdés
ti etetitek a piciteket ejszaka?Az en fiam holnap lesz 2 honapos es minden ejszaka adok neki enni!Igaz nem is alszik egesz ejjel semit!De sokan azt mondjak nem szabad ejjel etetni hogy pihenjen a gyomra!Csak tejat adjak neki!De mivel nem alszik ejjel mikor ehes lesz olyan keservesen sir hogy nem birom mert sajnalom hallgatni!Azt vettem eszre amien picik a babak olyan huncutok mint a csuda!
2009. dec. 30. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hónmapos koráig szoptattam éjjel, utána saját maga hagyta el. 2hónaposan még kell neki éjjel az evés,de ez az én véleményem.
2009. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pici még igényli az éjszakai etetést is. Még a nagyobb babák is kérnek. Felesleges a teára rászoktatnod.Ne terheld vele a pociját. Ha már inni adsz neki az víz legyen. Nyugodtan adhatsz neki enni ha kéri.
2009. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

két hónaposan még nagyon picike, ha éhes ne hagyd sírni, etesd meg

az hogy lenne huncutság, ha keservesen sír éhségében??

2009. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Ha igényli, akkor igen etesd meg. Picike még a babád, szóval szerintem mindenképpen.


(Nem bírom megállni szó nélkül, hogy szinte minden szavadban van helyesírási hiba.

helyesen:

etessek

éjszaka

lesz

semmit

teát

adjak

hallgatni

vettem

amilyen)

Bocsi, ha valamit kihagytam

2009. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bocsi a hibakert de tudod en romaniaban elek es nem olyan jol tudok irni magyarul!Amugy meg faradt is vagyok!Megegyszer bocsi
2009. dec. 30. 10:50
 6/10 anonim ***** válasza:

10:27-es vagyok:

akkor bocsi, csak segítettem:-)

2009. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
semi gond nem volt honan tudnod!
2009. dec. 30. 11:33
 8/10 anonim ***** válasza:
az én babám is 2 hónapos, de este 9-től reggel 6-ig alszik. Persze ha felkelne éjszaka, hogy éhes biztos adnék neki.
2009. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én adok enni a babámnak (4 hónapos).Fél 8-tól alszik 3-ig. akkor szoktam neki adni, mert szerintem az hosszú idő.Becsukott szemmel megeszi, majd alszik tovább.
2009. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat,de úgy éreztem, hogy írnom kell.Látom, hogy a kérdező azt írta, hogy Romániában él, és azért nem tud helyesen írni.Én is Erdélyben élek és itt is nőttem fel, de ez nem jelenti azt, hogy helytelenül írok. Az más, ha Ő nem tanult meg helyesen írni, mert nem járt magyar iskolába, vagy nem voltak jó tanárai.Csak azt akarom mondani, hogy nem azért nem tud helyesen írni mert Romániában él. Nem kötekedni akarok, csak tisztázni a dolgot.
2009. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!