Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan szereztek be most...

Honnan szereztek be most télen zöldséget, gyümölcsöt babátoknak?

Figyelt kérdés
Nemsoká kezdjük a hozzátáplálást. Nem akarom boltban venni a zöldséget, gyümölcsöt neki. Ki tudja, mivel van lekezelve. De a piaci áruban sem bízom.
2009. dec. 29. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor üvegeseket adok neki. Gyümölcs rengeteg féle van, én az Univer féléket szeretem, mert azokban nincs plusz cukor, és nagyon finomak. Őszibarack, sárgabarack, banán, körte, sütőtök, alma és ezek variációi vannak.


Főzelékből azért sokfélét én csinálok (mirelit spenót, krumpli, tök, stb..) de miénk már elmúlt egy éves.


Kezdetben úgyis alma-krumplival és almával kezdtek, azt meg nyugodtan megveheted a piacon... A fagyasztottak se rosszak, hisz azokat is úgyis főzni kell (pld. meggy krumplival főzve, turmixolva, enyém imádta, pedig olyan savanyú volt).

2009. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

zöldség megoldható...(télen is ˛˛termelhetsz" csomó zöldséget...)

Gyümölcsöt pedig inkább olyan embertől szerezz akit ismersz.

vagy pedig várj.

az univer se olyan jó...

valahogy durvának tartom, hogy rák keltő anyagot tartalmaz a babakaja!(pár E betűs dolog...)

2009. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is most kezdődött a hozzátáplálás. Van biobolt, ott vannak bio gyümölcsök, zöldségek, és vannak üvegesben is bio-k, amikben nincs cukor sem.
2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél mélyhűtött dolgokat. és az alma és krumpli tényleg mehet zöldségestől.
2009. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!