Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a 2hetes kislány...

Normális hogy a 2hetes kislányom az oldalára fordul, tartja a fejét, nézelődik és "beszélget" a tárgyakkal?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam ezeket sokkal később kezdik. Nem egyszer-egyszer csinálta ezeket hanem napok óta folyamatosan.
2008. júl. 29. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Normális, a mi kislányunk is ezt csinálta, ma 13 hetes és már fel akar ülni, de nem hagyom mert a gerincét még nem szabad terhelni. Örülj neki, hogy ilyen fejlett a kisbabád! Gratulálok hozzá! Boldog babázást:T.
2008. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, kellemes babázást
2008. júl. 29. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia az én kisfiam már a kórházban az oldalára fordult és pár másodpercig felemelte a fejét. Nekem is hihetetlen volt, mondanom se kell, aki nem látta komplett hülyének nézett, hogy ez tuti nem igaz... Aztán persze mindeent hamarabb csinált én is aggódtam, de rákérdeztem dokinál és azt mondta amit magától csinál hagyhatom. Most 5 hónapos és feláll ha fogom a kezét, megtartja a súlyát egy rövig ideig.

Gratulálok a babádhoz!

2008. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam pénteken lesz 4 hónapos, két hónapos kora óta átfordul a hátáról a hasára, most már kapaszkodik a kiságy rácsában, és emelgeti a fejét. Tegnap mondta nekem is a doki, hogy amit magától csinál,azt hagyni kell, csak erőltetni nem szabad semmit, mert azzal ártunk a gerincének. A baba tudja, hogy mit bír.
2008. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom is ezt müvelte,jövőhéten lesz 3hónapos,de már mindenáron ülni akar,csak ugye a gerincének nem tesz jót.
2011. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!