Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szedjem mi a szöszt a...

Hogyan szedjem mi a szöszt a szeméből?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 és fél hónapos. Valami kis szösz, vagy csipácska ment a szemébe, őt láthatóan nem zavarja, nincs begyulladva a szeme, nem fáj, nem viszket neki, de engem végtelenül idegesít; csak nincs ötletem, mit tehetnék....

van valakinek tippje, hogyan tudnám kivarázsolni?


2009. dec. 29. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!!! Majd kipislogja, ne aggódj!
2009. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem a szemgolyóján úszkál? Én többször szoktam látni a babám szemén, hogy tényleg valami szösz, néha csipa úszkál a szemén. Őt sem idegesíti, csak engem, de tényleg kipislogja.

Nem is tudnék hogy hozzányúlni.

2009. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia, nekem is állandóan belemegy, vagy szempilla vagy szösz a szemébe, de nem szabad hozzá nyúlni, kifogja pislogni, és őket nem idegesíti csak esetleg minket:)

Üdv: 7 hós baba anyukája

2009. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld! Én megpróbáltam,illetve ki is szedtem. Mert csipa volt a szemében, de - hát hogy is írjam- ilyen nyúlós és a vége ott volt a szeme szélén inkább már a szempillákon. Leszedtem, de véletlenül belenyúltam a kis szemébe, jól be is gyulladt neki. Persze nem sokból tart az ilyen gyulladást orvosolni, kis vizes vatta, vagy kamillás borogatás és másnapra már teljesen el is múlik. De akkor megfogadtam, hagyom a francba, pedig idegesített engem is.
2009. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak már háromszor is volt, mindig kipislogta. Megértem, hogy idegesít, engem is zavart, de tényleg ne foglalkozz vele!
2009. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek már hajszál is volt a szemében, de őt egyáltalán nem zavarta, próbáltam kiszedni, de nem nyúlhattam a szemébe, meg nem is engedte, aztán eltűnt, gondolom kipislogta. De volt már egyszer hasonló kérdés, és van aki anyatejes vagy kamillás vattával próbálja meg.
2009. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kipislogja, vagy kimosódik a fürdésnél. Ha nem zavarja, inkább ne nyúlj hozzá.


A kisfiamnak egy szempilla volt keresztben befordulva a felső szemhéja alatt, csak akkor vettem észre, mikor dörzsölgetni kezdte a szemét és az egész vérben volt. Elvittem a szemészetre, ott kivették neki. De ott is azt mondták, ha nem akad meg, akkor ki jött volna magától.

2009. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!