Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szedjem ki a 2 hós babám...

Hogy szedjem ki a 2 hós babám szeméből a szempillát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ki fog jönni magától. Az én fiamnak is volt nem egyszer, hogy szösz, szempilla belement és próbáltam kiszedni, hiába. :( Aztán olvastam, hogy őket nem zavarja. Amúgy ha megnézed, nagyon zárt a szemgolyó mellett (másképp nem tudom leírni) és nekik nem tud oda belemenni. Annyit próbálhatsz, hogy simogatod a szemhéját kifele, akkor talán hamarabb kijön. Én így szoktam, de a szemébe nem nyúlok semmivel.
2009. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van! Nem szabad belenyúlni a szemükbe! Az én kisfiamnak szösz volt a szemében. Megkérdeztem a védőnőtől hogy mit csináljak vele, azt mondta hagyjam, majd kipislogja!
2009. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az én fiamat héthósan zavarja, mert dörzsizi ha belemegy valami, egy kéthós még nem tudja jelezni hogy szurja valami a szemét. Én steril vattát szoktam forralt -langyos vizbe vagy kamillateába mártani ugy jó tocsogósan, lefektetem hanyadt, majd áttörlöm a szemét. Ahogy a viz belefolyik, már ki is mosódik a szempilla vagy az egyéb szösz. Meg sem moccan rá, ezért gondolom nem kellemetlen.
2009. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
41%

:D :D :D

Szegény gyerek. Elképzelem hogy 7 hónapja ott a szempilla a szemében, és te még mindig a válaszra vársz.. :D :D

2010. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem èrtem a poénod...szerinted nem kapott elég normális tanácsot,kedves utolsó?
2010. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!