Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szedjem ki a szeméből?

Hogy szedjem ki a szeméből?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiam a fejére borította a tejpépet.A szemében találtam néhány kis csomócskát.Hogyan szedhetem ki?Vagy várjam meg,amíg kipislogja,kikönnyezi?Esetleg cseppentsek bele anyatejet?Lehet valami baja tőle,vagy csak túlparázom?Köszi a segítséget!
2010. szept. 6. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Kikönnyezi, semmiképpen se nyúlj a szemébe.

Ha esetleg nem sikerül, inkább bízd szemészorvosra a dolgot, bár szerintem nem lesz vele gond.

2010. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
:o) Nálunk is volt ilyen, csak ő a kanálra csapott rá, és az egész kanáltartalom a szemében meg az arcán kötött ki. Én nagyjából tiszta vizes pelussal letörölgettem, ha maradt még benne, azt kipislogta. Szerintem nem lesz baja tőle, annyira nagyon nem mehetett bele neki, hogy ne jöjjön ki valahogy....
2010. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most miért is lettem lepontozva???????????????
2010. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én most pontoztalak fel mindkettőtöket...És mindketten le lettetek pontozva...Kedves lepontozó!Ha ennyire nem jók a válaszok,amiket kaptam,akkor miért nem segítesz te magad??!!
2010. szept. 7. 08:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!