Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos baba szeméből...

Két hónapos baba szeméből hogyan távolítható el egy bekerült szőrszál?

Figyelt kérdés
Már néhány napja benne van,látszólag nem zavarja,de nehogy gyulladást okozzon. Gondoltuk hogy szemcsepp kimosná,de vajon alkalmazható.Volt-e valakinek hasonló esete?
2010. jún. 27. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Néhány napja? Miért nem szedtétek még ki? Kérdezd meg a védőnőt vagy a dokit hogy kellene kiszedni.
2010. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiamnak amikor 8 hetes volt egy darabka szosz kerult a szemebe. Mi forratunk egy kis vizet, hogy steril legyen, lehutottuk es azzal mostuk ki. Szepen belecsepegtettuk a lehutott vizet a szemebe es ahogy folyt ki kimosta a szoszt is.
2010. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A becsukott szemhéját megmozgatod kicsit. Ahogy magadnak is csinálnád, ha benne lenne valami. Csak bátran, nem cukorból vannak.
2010. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg forralt-lehűtött vizes vattával próbáld kitörölni, ha hagyja. nem értem, hogyhogy még nem sírta ki??? az én lányom egyébként kapott pár hetesen szemcseppet, mert kicsit begyulladt a szeme, de orvos írta fel. de ennyi erővel a sima víz is kimoshatja szerintem.
2010. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!