Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Káros lehet neki a tv?

Káros lehet neki a tv?

Figyelt kérdés
5 hetes babám napközben velem van kint a nappaliban,itt is alszik (nappal).Megy a tv egész nap,persze csak halkan.Úgy fektetem,hogy egyáltalán nem látja,de az idegen hangok zavarhatják?
2009. dec. 29. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nem, de elég eltérő válaszokatc fogsz kepni. Szóval ezt neked kell eldöntened...
2009. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 6-7 hónapos volt a babám, addig egész nap ment a tévé. Aztán már jött-ment-közlekedett volna, de csak ült a tévé előtt (vagyis 6 hónaposan még csak hasalt). Szóltam neki, rám se bagózott. Akkor bepipultam, azóta nincs tévé napközben, csak este, mikor már a férjem hazajön.

Az nem baj, ha van valami háttérzaj, az sem baj, ha megy a tévé, de ne egész nap menjen (szerintem). Hallgass esetleg rádiót, most én is azt szoktam.

Egyébként most már 13 hónapos a babám, pl ha gyorsan akarok valamit csinálni, amiben zavar, pl mosogatok, és jön lehúzni rólam a gatyát, akkor benyomom neki a tévét addig, de ez ritkán, tényleg csak akkor, ha nem hagy békén. Szerencsére az esetek legnagyobb részében jól eljátszik egyedül.

2009. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk ment mindig.11 hós és nem érdekli.Csak a reklámok!Azoknál lemerevedik,megnézi aztán írány a játék.Szerintem nem gond.
2009. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk is megy, ha arra fordítom nézi is :S

érdekes, a délutáni alvásnál ki kell kapcsolnom, mert addig nem alszik el.

szerintem nem jól csinálom, illetve biztos, de megkattanok, ha csönd van :S

4hetes baba anyu

2009. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!