Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye ez csak vicc? Tegnap az...

Ugye ez csak vicc? Tegnap az egyik kérdésre meglepő válaszok érkeztek. Létezik olyan, hogy valaki a saját pihenése miatt, kitegye a babáját a garázsba, vagy az előszobába?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 11:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Itt van megtaláltam,bár töröltek pár válaszát a moderátorok



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy kamu e.De engem apám részegen kirakott 3 hónaposan juárban az erkélyre kiságyastól, abban amiben voltam, és 34 hétre születtem.:(

Anyám észrevette szerencsére....De van ilyen sajnos.



31 hetes km

2009. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pont lemaradtam róla.Kitörölték.Normális az ilyen?Egy-két emberről el tudom képzelni.Minek ennek gyerek?????
2009. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tulreagaljatok.Az elöszoba nem egyenlö a garazzsal*

Az elöszoba az a folyoso.

Nincs abban semmi rossz.

Igaz a sajat pihenesem erdekeben nem tennem a folyosora,de ha hisztizok,mert ennyi idösen mar tudnak,akkor bizony hadd tegye a szobabol a folyosora.

Most biztos leleszek pontozva,hurrogva.Imadom a gyermekemet,tulzasba is,de szerintem azt a valaszt csak tulreagaljatok*

2009. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastad el a választ. Szó szerint a garázst írta - igaz, fűtöttet. A másik válaszban volt, hogy ha sír a gyerek, apuka ágyastól kirakja az előszobába, szokja a szigort...
2009. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Garazs?Nem olvastam valoban.Vagy törölve lett....
2009. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen. Most örülök igazán, hogy vannak moderátorok. Én első babás vagyok de eszembe nem jutnának ilyen dolgok. Sajnálom azokat a gyerekeket. Mert nem ők tehetnek róla.
2009. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi a probléma ezzel? Fedett hely nem fogja elrabolni senki nem fog megfázni se nem kell hozzá ragasztani a gyereket a szüleivel...azt írta 2 percre kirakja és akkor nyugi van mi ezzel a gond? 2 perc alatt meghal? Hiperaktív szülők vagytok...
2010. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!