Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye ez csak vicc? Tegnap az...

Ugye ez csak vicc? Tegnap az egyik kérdésre meglepő válaszok érkeztek. Létezik olyan, hogy valaki a saját pihenése miatt, kitegye a babáját a garázsba, vagy az előszobába?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Betudnád linkeli a kérdést?

Hát elég meglepő amit írtál...:)a garázsba kiteszi?!

2009. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,a kérdés igy hangzik:Hányszor kel fel 17 hós gyerkőcötök éjjszaka?
2009. dec. 29. 11:56
 3/18 anonim ***** válasza:
Én sem olvastam, de most kiakadtam! Megkeresem a kérdést és elolvasom..egy gyereket kitenni..na ne már!!!!
2009. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3.oldalon van
2009. dec. 29. 11:58
 5/18 anonim ***** válasza:
2009. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na remélem ez csak vicc. de ha nem, akkor az anyukát raknám ki a garázsba, persze nem fütött helyre, hogy aludjon ott.
2009. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ez durva.... szegény gyerek... :(

Én elhiszem, hogy a szülők fáradtak, de valami oka van, hogy a gyerek ennyit kel, erre nem az a megoldás, hogy különrakom és had ordítson szerencsétlen! Aztán később majd gondolkodnak, hogy miért van a gyerekkel annyi baj, miért lesz szorongásos, stb. lelki beteg. Ez nem szigor, ez kínzás!

2009. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltam...és teljesen ledöbbentem. Nekem 4 gyerekem van, de sosem jutott eszembe, hogy ne keljek fel hozzájuk, ha éjjel felébredtek vagy sírni kezdtek! Szegény picurok!!! Az én picim 16 hónapos és még nem aludt át egyetlen éjszakát se, általában 2-6 alkalommal ébred és kap pár korty tejcsit ( még szopik). Közben iskolaidőben én indítom a nagyokat reggelente, így 6-kor kelek. Nem hagyom sírni a picit, mert így legalább a család tud aludni, pihenni. Mi az, hogy kiteszem ide vagy oda? Akkor, amikor eldöntötték, hogy vállalják a gyereket, erre is gondolni kellett volna..nem???? Egyébként mi az, hogy kell neki egy kis szigor.. a válaszolót is így "nevelték"???????? Egy gyerek nem azért sír, hogy a szüleivel kiszúrjon..biztosan van rá valami oka, amit meg kell oldani, de nem így!!
2009. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez kamú,mert valaki egy fogas kérdést tett fel,már mint hogy mit tudnának neki ajánlani hogy csillapítsa a baba fogzás okozta fájdalmát,és egy 46%-os válaszadó irta hogy ő felvágta a gyerek inyét,igaz fájt neki de legalább hamar kinött,na erre kapott hideget meleget,aztán meg elég primitív kis unatkozó hülye gyerek stílusba osztotta magát.
2009. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ez nem semmi, méghogy az éjszaka kellős közepén kitegyem a gyereket az előszobába mert sír?? Az én férjem is dolgozik, ő is kel hajnalban, és ha sír a lányom akkor nemhogy kiteszi, de sokszor ő kel fel hozzá annak ellenére, hogy hajnali 5kor kel és indul melóba. Nálunk akkor van az előszobába, ha kiviszem sétálni, viszont hideg van de olyan jót alszik, hogy nem keltem fel csak azért hogy bevigyem. Ilyenkor betolom , babakocsiban alszik az előszobában, én meg ott ülök az ebédlőben és hallgatom mikor ébred:)!
2009. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!