Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a Tako babakocsik?

Milyenek a Tako babakocsik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hú, még nem is nagyon figyeltem a döntését, de ha jól emlékszem a háttámlája egyben mozog.Nem bolygosítható, de én nem is akartam olyat!
2010. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi 2003 decemberében vásároltunk egy Tako Natalia babakocsit. Akkor 74ezer volt. És eltettem a következő babának is, mert nagyon masszív kocsi és a gyerek nem fázik meg benne télen. Nyáron meg csak lecippeztem a hátulját és máris járt a levegő a kocsiban. Imádtam. Igaz vettünk autóba bedobós sport kocsit mellé, de valahogy mindig visszatértem a Tako-hoz és inkáb begyűrtem a csomagtartóba. Mellesleg a nagybevásárlást is haza tudtuk hozni vele.

Ezen a képen még mózes betéttel használtuk, pedig már 6 hónapos volt, mégis szépen elfért benne:

[link]


[link]


Ja, a miénk még a régi pumpás kerekes, nem bolygós, de ha jól tudom, utólag lehet venni hozzá kerekeket és akkor bolygóssá alakítható.

2010. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ráczné csik anikó válasza:
SZIASZTOK,ÉN MOST KÉSZÜLÖK VENNI EGY TAKO JAMPER BABAKOCSIT,ÉN JÓL JÁRTAM ,MERT CSAK ÖT HONAPOT HASZNÁLTA TULAJDONOSA,AMUGY ELÖL BOLYGÓKERKES,HORDOZO,ÜLÖRÉSZ,MOZESKOSÁR,PELENKÁZO TÁSKA,NAPERNYÖT AD HOZZÁ.ÉN AZT ASJÁNLANÁM NÉZD MEG HOGY HASZNÁLTAN MENNYIBE KERÜL,ÚJSZERÜT TUDSZ VENNI HASZNÁLTAN.
2011. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!