Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a Tako babakocsik?

Milyenek a Tako babakocsik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!MI pont ma néztünk ki egy ilyen babakocsit,most ezen vacilálunk hogy megvegyük e,mivel még félidős vagyok.Viszont az ára miatt,és amiatt hogy szinte mindent tud amit egy babakocsinak kell tudnia,és nem mellesleg nagyon jól néz ki,lehet eltetetjük.Te melyik fajtáját nézted ki?
2009. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem a Jumper gt tetszik. Csak jó lenne tudni véleményeket is, mert nem szeretnék még egy kocsit venni. Én 22 hetes vagyok. Neked melyik tetszik? Hol nézted? Én Nyíregyházán.
2009. dec. 29. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem TaKO jamper jetix kocsim van,megvagyok vele elégedve.Autóba nehéz egy picit behelyezni,de amúgy szuper.
2009. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én debrecenben néztem,azt hiszem driver a neve.mindenestől mózessel,hordozóval eggyütt kb 60 ezer ft.Mivel most akciós ezért gondolkodunk rajta,kb 10 ezerrel olcsóbb lenne.Én 20 hetes vagyok.
2009. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Debrecenben hol néztek? Esetleg van internet címe a boltnak?
2009. dec. 29. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
A nyugati utcán a Babavilág nevü boltban.Amúgy érdemes szétnézni,klassz dolgok vannak.Megpróbálom belinkelni. [link] van hozzá hordozó a kocsival egy szinben.Szerintem nagyon jó élőben,ki is próbáltuk.
2009. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2009. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szerintem ennél maradunk!
2009. dec. 30. 08:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekünk Tako kocsink van, meg nem mond9om melyik fajta, a rózsaszín-ddrapp színű. Mi imádjuk, strapabíró, imádjuk a hatalmas kerekeit és mindenki megcsodálja milyen masszív.de autóban tényleg nehéz szállítani- ez az egy negatívuma van.

3 hós kiscsaj anyuja

2009. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A sportrész háttámlája egyben vagy külön dönthető? Az első kerekek bolygósak?
2010. jan. 4. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!