Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, szerintetek?

Tapasztalt anyukák, szerintetek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3.5 hónapos,még nem szokta átaludni az éjszakát 3-4 óránként ébred ,anyatejes !Viszont 2 napja hason altatjuk és nem értem miért de 1.5-2 óránként ébred .
2009. dec. 29. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért, mert tele van a pocija?Vagy egyszerűen nem szeret hason.
2009. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nappal csak hason alszik ,igaz akkor rövideket !Azért nem értem ,mert ma éjjel is átfordítottam a hátára és úgy is csak 2 órát aludt !
2009. dec. 29. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam 16 hónapos, kb. 5 hónapos korától nem aludt át egy éjszakát sem, de mostanában igazán rémálom az esti lefekvés, mert nem akar aludni. Szerintem a babád is érzi ezt a bolond időjárást, lehet, hogy az befolyásolja az alvókáját és a hason/háton altatásnak semmi köze hozzá. Este próbáld többet szoptatni, talán az is lehet, hogy most kisebb fejlődési ugrása van és nem eszik eleget. Sajna a babáknál annyi minden befolyásolhatja az alvásukat, hogy az ember csak a fejét kapkodja és próbál mindenféle okosságot... :S Foga esetleg nem mocorog? Fiamnak 4,5 hónaposan jött ki az első foga.
2009. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!