Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudnak a kicsik finoman...

Mikor tudnak a kicsik finoman érinteni? 9 hónapos fiam, csapkod, karmol stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Lányom 10 hós, szokott engem is csapkodni (főleg ha nem tetszik neki valami) de inkább a lábaival szokott néhány jó irányzott rúgást bevinni a mellemre pl. peluscserénél, vagy orrszivásnál. Karmolni ha jól emléxem olyan 7 hós korában karmolt, azóta leszokott róla. Viszont mikor itatom, akkor simogatni szokta a kezem, meg mostanában ha felveszem úgy simul hozzám, mint aki belém akarna bújni:) Ja meg ha mondom neki, hogy simi anya, akkor megsimogatja az arcom. Nálunk ezek a jó dolgok mind 9, 10 hósan jöttek elő.
2009. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi le vagyunk maradva.Marja az arcom pedig rászólok, hogy NEM és nevet rajta:( olyan rossz érzés.Mutatom neki, hogy simi anya,de Ő csak csapkod,mar,harap:(
2009. dec. 28. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vok. Szerintem ebben az esetben nincs olyan, hogy le van maradva a babád.... csakhogy irjak valami hasonló történetet, mint a tiéd, múltkor mondtam lányomnak, hogy simi anya, vártam a simogatást, toltam oda az arcom, hát akkora sallert kaptam tőle, mint egy ház:)
2009. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon hamar megtanítottam simizni, mert van egy kutyánk és féltem nehogy odacsapjon neki az meg rossznéven vegye. Ha ütni akart akkor mondtam rögtön, hogy csak simi! és a saját kezével simiztem a buksiját, hogy érezze milyen erővel kell meg simiztem az én arcomat is. És bármikor lendült a keze azonnal szóltam, hogy simi! És többször kértem tőle napközben simit. Nálunk ez bevált, azóta nem csapkod. Most 17 hós, remélem így is marad.
2009. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 9 hónapos kora óta simiz és puszit is ad. Én rászólok és néha a kezére is ütök ha csapkod. De hozzáteszem 6,5 hónapos kora óta áll és elég hamar csinál egyéb más dolgot is.
2009. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsótól kérdezem, az arcodra ad puszit? az enyém még csak a levegőbe, 9 hónapos, és nem tudom neki megtanítani, hogy az arcomra is adjon. hogy csináltad?
2009. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! 9 hónapos a lányom és ha nem tetszik neki valami akkor a hangos felsikítás közben csapkod is. Igaz karmolni nem karmol,d e lehet hogy még nem jött rá. Mindig rászólok hogy nem szabad és hogy fáj anyának,de nem érti még. Volt hogy odapaskoltam a kezére hogy akkor dádá lesz de játéknak fogta fel és csak nevetett rajta, így ezt nem erőltettem nehogy megszokja és természetes legyen neki hogy én is csapkodok. Nálunk a macskát is úgy elkapja ha nem veszem észre anyuéknál hogy szegény cica belesüpped a földbe, pedig azt is hányszor elmondtam már hogy nem szabad csak ciróka marókázni. Na de amint otthagyom egyből bevadul ismét.
2009. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
08:57-nek. Az arcomra ad, levegőben sosem puszizott. Adtam én is neki az arcára utána kértem tőle és toltam oda a szájához az én arcomat. Egy idő után odatolta a kis száját. Na persze nála a puszi az az, hogy kinyitja a száját picit kitolja a nyelvét és odanyomja. Na de ez is valami. Neki ez a puszi. Amúgy rengeteget foglalkozom vele és nagyon nagy eredménye van.
2009. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, az enyém pont a másik felét tudja, cuppant a levegőben, mint egy igazi puszi, de az arcomra nem cuppant. :) nem olyan különleges, amit írsz, azért van, mert sokat foglalkozol vele, jól is teszed. :) minden baba másban jó :)
2009. dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!