Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le finoman erről?

Hogy szoktassam le finoman erről?

Figyelt kérdés
Mikor már fáradt 14 hós kisfiam,mindig az ölembe ül,hozzám bújik(ez eddig szép és jó)csak elkezdi az ágyékát dörzsölni hozzám.Gondolom észrevette hogy ez jó neki.Csak nekem meg olyan kínos,ha rászólok akkor elkezd sírni:(
2011. márc. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd le az ágyra, és mond el neki, hogy anyának ilyet ne csináljon... Nálunk egyszer eljátszotta, letettem. Azóta sem. Igaz "végig"dugott"" mindent amit ért, de elhagyta 1,5hét alatt.
2011. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm h válaszoltál!És amikor letetted akkor nem sírt?Mert az én fiam ha leteszem akkor sír.
2011. márc. 2. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Először sírt, viszont összebújtunk a kanapén, átöleltem, és úgy megvigasztalódott, és el is aludt, aztán átvittem az ágyába.
2011. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom:)
2011. márc. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!