Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményetek szerint mennyit...

Véleményetek szerint mennyit kell ennie egy 6 hónapos, kb 8,5 kg-os babának egy evésre, illetve egész nap?

Figyelt kérdés
Sokszor nem tudom eldönteni, hogy mennyit adjak neki enni. Leírom a napi étkezéseinket: Reggel cicizik, azt nem tudom mennyi. Tízórai gyümi 200 g, ebéd főzi 150 g + egy kevéske cici, uzsonna tejpép, 150 ml vízbe teszem a pépet, vacsi cici + 120 ml tápszer. Néha úgy érzem főziből is meg pépből is többet is megenne, mint amennyit kap, de nem szeretném ha dagi lenne, viszont azt sem, hogy ne lakjon jól. A ti hasolnó paraméterekkel rendelkező babátok mennyit eszik? Köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 28. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soha nem számolgattam mennyit eszik, mert akkor begolyóztam volna. Sokkal kevesebbet evett mint az átlag. Most már 9hónapos és kb a felét eszi annak mint a te babód :) Mindig annyit adtam neki amennyit kért. Megcsináltam neki egy adagot és ha még kért akkor adtam neki.

2009. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Igen, nekem is néha az az érzésem, hogy sokat eszi, dehát nem hagyhatom éhesen. Én találtam itthon egy ezer éves mérleget, megörültem neki, és méricskélek, de lehet inkább elteszem :)
2009. dec. 28. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom az enyém mennyit eszik, 9,5 hónapos, de egyre többet, pedig csak 8,8 kiló.

Reggel cici

utána pép(eddig pár napja kapott csak reggel pépet, most vezetem be a reggelit )

de. cici

délben ebéd, kb 200 ml főzelék

du cici

késő du gyümölcs, joghurt, túró mikor mi, kis tálkányi, nem tudom mennyi

este cici

2009. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó adagokat eszik a babád. Az enyém 7 hós és kb. ekkora adagokat eszik, vagy még többet is néha. De "csak" 6700 g. Apukája magas, vékony, rá hasonlít ebben.
2009. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!