Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert utalja ennyire az...

Miert utalja ennyire az oltozkodest?

Figyelt kérdés
Most mar teljesen tanacstalan vagyok. 11 hos a kisfiam es minden egyes alkalommal, amikor megyunk ki setalni es kabatot kell venni, akkora hiszti van, hogy el sem hinnetek. Nehany honappal ezelott azzal vigasztaltak, hogy nemsokara hozzaszokik....azota sem. A harisnya es a pulcsi meg elmegy, de amikor a kabatot es a sapkat probalom raadni, elszabadul a pokol. Mar enekelek neki, elterelem a figyelmet....stb. De semmmi, amig ki nem tesszuk a labunkat a lakasbol, uvolt. Majd elhallgat mintha semmi nem tortent volna. Onnantol kezdve semmi baj.
2009. dec. 28. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Alegtöbb baba utálja az öltözködést, főleg, ha sok ruha kerül rájuk. A sapka és a kabát nem a legszeretettebb ruhadarab nálunk se :) Én is a tavaszt várom, akkor majd elhagyhatjuk ezeket..mondjuk az én kislányom legalább nem sír, de nem szereti ezeket.
2009. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom konkrétan lefekszik öltözködés közben....1 éves múlt.
2009. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is gyűlöli az öltözést! Annyira tombol, hogy hátrafeszíti magát, és üvölt, mintha borzalmas fájna. Majd egyszer jön a tavasz , és könnyebb lesz. Addig is, sok-sok türelem mindannyiunknak. Szintén 11 hós baba anyukája
2009. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még csak 7 hónapos, de ő is rettenetesen üvölt öltözés közben, forgolódik is, hátrafeszíti magát stb. Amint kilépünk az ajtón egyből elhallgat. Már én is nagyon rosszul viselem, remélem nem tart már sokáig... Barátnőmnek a fia 16 hónapos, ő meg sikítozik és lefekszik a szőnyegre öltözés közben.
2009. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!