Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám eddig egyszer...

7 hónapos babám eddig egyszer fordult hasról hátra azóta nem. Még nem pörög, nem ül, nem kúszik sokat van hason és folyton repülőzik. Szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 13:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia. Mi 6 hósak vagyunk, de ugyanazt csinálja, mint a tied. Későn fordult oldalra is, aztán kb 4,5 hósan megfordult párszor hasról hátra, azóta nem csinálja, próbálkozik, de olyan mintha elfelejtette volna, hátról hasra magától nem fordul, csak ha belendítem. Viszont ő 8500 g. Az enyém se pörög, nem ül, nem kúszik, szinte állandóan hason van és repülőzik :) (nem tudtam hogy ezt így hívják, de tetszik) Azt olvastam a múltkor, hogy ha egyszer már megcsinálták valamelyik mozgást a babák (gondolok itt arra, hogy a tied is megfordult már hasról hátra) akkor nincs gond, mert meg tudja csinálni, csak nem érzi szükségesnek. Egyébként egy kicsit én is aggódom.
2009. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!