Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemőknél mit lehet tenni...

Csecsemőknél mit lehet tenni a szorulás ellen?

Figyelt kérdés
3 hós babám heti egyszer vagy kakil, vagy nem. A közérzete jó, nem nyűglődik egészen addig, míg el nem ekzd kakilni. Sűrű ragacsos a széklete, fáj neki a kakilás. Csak anyatejes, nem akarok még hozzátáplálni.
2009. dec. 28. 11:06
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jött be. Ellenben sok puki volt.:)

Most a kamillateával próbálkozunk. Még semmi.

2010. jan. 6. 22:38
 22/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Kaki volt már azóta? A kamilla teát egész gyengére csináld neki mert az erős nem jó nekik. Adri

2010. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Szia!

29-én, 3-án volt kaki rásegítéssel. Azóta nem.

Lehet, hogy akkor ez a baj, hogy sötét a tea? Mert mostanában elég sokat görcsöl...

2010. jan. 7. 13:42
 24/32 anonim ***** válasza:

Igen egész gyengére csináld, úgy szokták mondani, hogy szalmasárgára épp, hogy megázzon benne a tea, de hosszú távon ezt sem szabad adni, mert tönkre teszi a bélflórát.

A védőnő nem tud neked segíteni, tanácsot adni, már nem jár hozzátok? Adri

2010. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

SZia!

Nem is járt. Én mondtam neki, hogy ha valami van, bemegyek hozzá. Az iskolapadból ült be védőnőnek. Nekem vannak nagyobb gyerekeim, de ilyen problémánk még nem volt.

2010. jan. 9. 12:08
 26/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem értem, miért nem jár hozzátok neki ez benne van a munkakörébe és kutya kötelessége lenne néha beneteket meglátogatni, na mindegy remélem megoldódik a problémátok. Majd írd meg a fejleményeket. Adri

2010. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem akarom elkiabálni, de azt hiszem, megtaláltam a megoldást!

Éjszaka kamillateáztatom pár napja és most kúp, lázmérő és egyéb gyógyszer nélkül sikerült magától kakilnia 2 nap után. Remélem, ezután már beáll...

És köszönöm az érdeklődést!

2010. jan. 11. 09:48
 28/32 A kérdező kommentje:

És a tanácsokat!:)

Üdv: Éva

2010. jan. 11. 09:49
 29/32 anonim ***** válasza:

Örülök neki :-))) remélem most már minden rendben lesz!!!

Adri

2010. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Na még mindig rendben?

Adri

2010. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!