Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az en 4hos babam nemszopizik...

Az en 4hos babam nemszopizik eleget es nem gyarapodik a sulya. Elolvasnatok?

Figyelt kérdés

Nemreg reszleteztem a szopi mennyisegeket is es ma adtam neki reszelt almat.ha esetleg azt mondja a doki holnap h potolni kell, tapszer helyett adhatok neki 4honaptol valo kajcsikat a szopi melle? Vagy varjak vele?

A masik kerdesem h az almat a kislyukun reszeltem (amin a sajtot szoktam),de szepen megette.ugye nem baj?!


2009. dec. 27. 16:14
 1/4 anonim válasza:
én 4 honaposan adtam a kislányomnak reszelt almát szűrön áttőrt sárgarépát burgonyát persze megfőzve de a tápszert ugyanugy add neki mint eddig legfeljebb nem eszi meg mindet
2009. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tejalapú táplálékból (anyatej v tápszer) még sok kell, ahhoz még pici, h a szopi mellé csak hozzátápláld (persze nem mindeggy mennyi anyatej van és mennyi tápszert szeretnél kiváltani) Szval ha több,akkor az alma, krumpli ilyenek nem fogják tudni kiváltani a tápszert, muszáj lesz tápszert is adnod...ha belegondolsz mennyi kalória van az almában és mennyi az anyatejben, tápszerben..szval ahhoz nagyon sok almát kéne megenni...meg ilyenkor az elején még csak kostólgatnak a babák, nem is igen eszenk nagy mennyiséget..

másik:sztem ha így is megette, akkor nem baj...én pürésítek, mert nekem nem eszi meg máshogy, de a sajtreszelő is ok

2009. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SZIA!nekünk is ugyanez volt a fiunknál.nekünk is tápszert írt fel a doki,hogy azzal egészítsem ki a cicit.de a fiamnak nem kellett.ezért el kezdtük a kanalazást.konzerveket,tejpépet.a milupa vaniliás gyermek álom tejpép neki nagyon be jön.eszik már almát,sütőtököt,őszibarackot,banánt,burgonyát,trópusi gyümis keveréket és a többinek a kecverékét.

szóval szinte mindent.most eg hónap alatt hízott 650g-ot.elötte 100-at csak cicivel.most is a fő kaja a cici.csak 2 szopi között kap 12-kor és 18-kor vmi mást is.szóval még nem szopi kiváltást akarok nála elérni.

szerintem nyugodtan adhatod neki.sőt,ha van le fejt tejed akkor először azzal keverd az almát.nekem úgyí jobban megette,minz forralt vízzel.

ja,az alma reszeláéshez cvan kimondottan egy üveg reszelő.

2009. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az előző voltam.mi 25-én voltunk 5 hósak.

bocsi a helyesrási hibákért csak a babó nyomkodja közben a billentyűt.

2009. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!