Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora tavaszi kabátot...

Mekkora tavaszi kabátot vegyek kisfiamnak, ami ősszel is jó lesz rá? Most 86-os ruhákat hord. Én 98-asra gondoltam.

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányom is 86-ost hord, de én v 86-ost, v 92-est veszek neki. Nem nőnek már olyan ütemben, mint régebben.
2009. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyi idős a fiad, de én úgy tapasztaltam a gyerekeimnél, hogy a 86-os kb 1-másfél évesre jó, a 92-es meg 2 és fél évesre. Szerintem nem érdemes ennyivl nagyobbat venni, mert kényelmetlen lesz neki. Kivéve persze, ha pont jó rá, mert ugye előfordul, hogy össze-vissza számozzák a ruhákat.:)9
2009. dec. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még most megvenni a tavaszi kabátot.
2009. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég lesz a 92-es persze gyerekfüggő is hogy melyik méretnél stagnál hosszasabban. Nekem pl. a fiam 14 hós korától egészen 2 éves korig 86ost hordott! Előtte a 80 as mint méret nekünk ki is maradt, és most pedig nadrágból 92eseket kellett vegyek télikabátból is, de pl. bodyból és pólóból kapásból 98asokat.
2009. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De a 98as kabát az angyon nagy lesz rá sztem pláne tavaszra amikor annyira nem is öltözteted már alá. Lógni fog rajta, az egy 3 éves méret.

Előző voltam

2009. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!