Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kipirosodik a babátok arca...

Ha kipirosodik a babátok arca a hidegtől vagy a széltől mivel kenitek be? Sudocreammal jó? 13 hósak vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Előtte nem kened? Ha kb. fél órával indulás előtt bármilyen zsíros krémmel bekened vékony rétegben akkor nem fog annyira pirosodni. A sudocream is jó de bármilyen arckrém is.
2009. dec. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a Bübchen krémek között pont a hideg és a szél okozta kiszáradásra, kipirosodásra arckrém. Mi is ezt használjuk, nagyon meg vagyok vele elégedve. Szinte minden drogériában, vagy patikában kapható, és nem is drága. Próbáljátok ki! Boldog karácsonyt mindenkinek!
2009. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak utána kenem. Kamillával, de ez is jó! Leht, hogy tényleg jobb előtte kenni ezt is kipróbáljuk! Köszi első!
2009. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a sudo nem jó. Azért gondolom így, mert az szárít, és a kipirosodott bőrt pont puhítani kellene. Én nem kenném rá.
2009. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Sudocrem jó, nem szárít. Nyogodtan kend rá előtte. Pont azért jó, mert víztaszító, vékony védőréteg, nem szívódik fel gyorsan, így véd a szél/nedvesség ellen.
2009. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Én a Nivea krémet javasolnám. Van kifejezeten babáknak arckrém (tégelyes, arc-, és testápoló). Könnyű, gyorsan felszívódik, és megvédi a kis arcát. Nekem a Sudocream azért nem vált be, mert nehezen szívódott fel, és a babám is tiltakozott ellene. A Niveát szereti, mert szinte nem is érzik, hogy valamivel kenem a kis pofiját.
2009. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én olíva olajjal kenem, abban nincsenek kőolajszármazékok, paraffin stb., ami káros és nagyon jól táplálja a bőrt.
2009. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Séta előtt legalább 20 perccel kend be lehetőleg hidratáló és ne zsíros krémmel.Mi most Babét használunk.
2009. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

A Sudocrem szerintem sem jó, mert hámosít és szárít. Én nyáron azzal szárítottam le a melegkiütéseit a nyakáról, a kiütések eltüntek, de utána hámlott a bőre. Szerintem ez történne az arcával is ha hosszú távon azzal kened.

Fél órával séta előtt és után zsíros krémmel, akár testápolóval, akár spéci arckrémmel kell kenni.

2009. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy Babé naptejem, és azzal kenem :)

tudom, hogy nap ellen van, de eddig jó volt :)

szerintem a bepanthen is jó lehet, mert az is zsíros.

2009. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!