Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenitek be a babátok...

Mivel kenitek be a babátok nyakát, ha hurkás és a hurkák mélyén kipirosodik?

Figyelt kérdés
Én hintőporra gondoltam, de a védőnő azt mondta sudocremmel kenjem. Vékonyan kentem, de ettől még ugyanolyn piros, plusz még egy rlteg összecsomósodott krém is van ott.2 hós a babám.
2010. nov. 25. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nivea hintőport használtam, abban van gyulladáscsökkentő anyag is, nekem ez bevált, krém eszembe sem jutott, pont az összecsomósodás miatt.
2010. nov. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már sebes, akkor Sudocrem. Megelőzni hintőporral lehet-van babáknak való sebhintőpor, az is jó.
2010. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én weleda babaolajat használtam, abban van körömvirág, ami gyulladáscsökkentő, mindig szépen elmúlt a pirosság.


[link]


Ezt csak azért linkeltem be, hogy tudd miről beszélek, azt hiszem DM-ben lehet kapni kis kiszerelésben, ami olcsóbb így ki tudod próbálni. Különben mi megvettük a nagy flakont de nem volt rá szükség, bőven elég lett volna 1x-2x a kicsi kiszerelésben.

2010. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt babaolaj, utána hintőpor.(én dm-eset használok)
2010. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is hurkás volt, és fürdés után mindig behintőporoztam. Bevált, sose volt kipirosodva a hajlatoknál. A doki írta fel a hitőport, mert a gyógyszertári nem tartalmaz semmiféle allergén anyagot, és olcsó is.
2010. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk annyira kipirosodott, hogy szét is nyílt neki néhol. Pedig mindig hintőporoztam (nivea), de semmit nem használt. Kentem bepanthennel, kentem neogranormonnal, és végül a gyógyszertári popsikrém hozta helyre.
2010. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk annakidején egy ecsetelőt, mert nagyon ki volt pirosodva a kis hurkája a kislányomnak. Doktornő írta fel,de sajnos a nevét nem tudom, mert már rég nem használjuk. Kérdezz rá az orvosodnál, ha nagyon csúnya.
2010. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!