Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5HÓNAPOSNAK szilvát? Na, de...

5HÓNAPOSNAK szilvát? Na, de hogy? Mivel adhatom? Fogja a pocit vagy hajtja?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Hajtja. Ne haragudj, hogy rajtad töltöm ki, de 6 hónapos kort, nem viccből ajánlja a WHO, hova siettek mostanság???
2009. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni bébikajába szilvát, ilyenkor sztem ez a legegyszerűbb. Nekünk nem okozott sem hasmenést sem az ellenkezőjét.
2009. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz 5 hósnak szilvát adni?

Anyatejet, vagy tápot még egy hónapig, utána jöhet más is!

Amúgy héja nélkül, nyeresen, turmixolva, én banánnal szoktam keverni, hogy ne hajtson, de teheted bármi máshoz is.

2009. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tápszeres babáknál 4 hónaposan kezdődik a hozzátáplálás. anyatejeseknél 6 hónapos kortól. Szóval ha tápszeres, adhatsz neki nyugodtan. Kicsit hajtja a pocit.
2009. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

DE!!!!

Nem azt kérdeztem,h mit reagálsz arra,h én szilvát adok neki?!

Semmi köze senkinek,h ki, mikor ,és mit ad a gyereknek.

Anyatejes,igen.De mivel kevesebb már mint amire szüksége van- KAPASZKODJ MEG- 4.5 hós korától kostóltatok vele.Már szépen eszi az almát,s.tököt,barackot,répát és a krumplit.

Napi 1* kap valamit és imádja. Mellette pedig olyannyira anyatejet kap,h még vizet vagy teát se adok neki.

A gyerekorvos mondta,ha kevesebb a tejci,ebbe a korba már ne a táphoz nyúljak,hanem a friss (vagy üvges) zöldséghez,gyümihez.Szépen nekiálltam kostóltatni.

Na bummm!!!!

Semmi rosszat nem tettem,és 6-7-8- hónapos korában nem azzal fogok szenvedni,h egyáltalán a kanalat elfogadja,mert már most örömmel eszik.

Az meg h anyatejes vagy tápszeres,nem mindegy????



Vagy ha annyira otthon vagytok a témában,magyarázd már el,h mi a különbség az anyatejes ill. tápis babák hozzátáplálásának időpontja közt?!!


Egyébként köszi a válaszokat.

Nem akartm paraszt lenni,de mikor nekiállnak kioktatni h mit és hogyan kell csinálni,mikor nem is az volt a kérdés,akkor az nagyon felbosszant.


Mindenki a saját babájával éés dolgával foglalkozzon!

Köszi

2009. dec. 20. 10:31
 6/6 anonim válasza:
Ennyire ellenezni 5 hónaposan a hozzátáplálást...Ti is ettétek már korán,hidd el...lett bajod tőle?
2010. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!