Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Véletlen a pici...

S. O. S! Véletlen a pici orrcseppje helyett a Vignatol-ból csöpögtettem neki. Fel is szíppantotta. Észrevettem, azonnal Sterimar-os orrspray-vel befújtam. Túl lehet ezt adagolni? Vigyem orvoshoz, vagy semmi baj?

Figyelt kérdés
Teljesen kiakadtam magamom hogy lehet ilyen hüle, egy helyen van a két üveg, és az orrcseppes helyett a D vitamint fogtam meg. :((( Együtt sírtam a kis manóval. 5hetes a picim.
2009. dec. 18. 11:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Most ez az utolsó válasz meg mi akart lenni??? Na mindegy...


Kedves kérdező, nyugodj meg, biztos nem lesz semmi baja a babádnak!!! Legalább kapott egy kis olajat az orrnyálkahártyája, nem szárad ki ebben a hidegben!

A D vitamint meg nem adagoltad annyira túl, hogy attól bármi baja is lenne!

Nyugi, meglátod, történnek majd még ennél cifrább dolgok is, de majd hozzáedződsz!!! :)

2009. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válasz, bocs, közbe jött még egy válasz.
2009. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A pici meg leginkább azért sírt, mert megérezte rajtad a pánikot. No meg ugye hirtelen a sok macera (újabb orrcsepp), biztos megijedt kicsit.
2009. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
úristen!!Már 5hetesen ezt csinálod vele mi lesz késöbb?Figyelmetlen vagy.Azért én megkérdezném a dokit is.Nem is értem.
2009. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Nyugodj meg. Én is teljesen véletlenül, fordítva akartam eljárni, orrcsepp Dvitamin helyett. Épp a bébit akartam a helyén tartani a pelenkázón(mi este vitaminozunk, fürdés után, krémezés előtt) Volt, hogy egy csepp Dvitamin helyett 2kapott, akkor másnap nem adtam neki. Ettől ne pánikolj.
2009. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kedves 13.17-es remélem te szent vagy és sérthetetlen, makulátlan és hibátlan.
2009. dec. 19. 15:48
 17/17 anonim ***** válasza:
54%
Hű, ez a rémálmom... mármint nem így, mert ebben a felállásban biztos semmi baja nem lesz (lett), de én mindig attól félek, hogy a szájába cseppentek valami másból, vagy a szemébe! Amúgy nem kell még csak kimerültnek sem lenni, elég egy apró figyelmetlenség, mert ezek az üvegek tök egyformák... orrcsepp, szemcsepp, vitamin! Nálunk a pelenkázó más-más részein vannak épp ezért, nem egymás mellett, próbálom így elkerülni az ilyen eseteket és persze duplán ellenőrzöm, hogy mikor/hova/mit adok. Tiszta paranoia :D
2010. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!