Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nasivin orrspray-t meddig...

Nasivin orrspray-t meddig lehet használni 13 hónapos babának?

Figyelt kérdés
13 hónapos kisfiam péntek óta náthás, de nem köhög, nem lázas. Nasivin orrspray-vel próbáltam "gyógyítani", egyik nap jobb volt, másik nap nem. Hány napig lehet ekkora gyereknél használni, hogy ne tegyem tönkre vele az orrnyálkahártyáját?
2011. ápr. 5. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

A Nasivin BABY-t naponta kétszer háromszor egész nyugodtan.


a felnőtteknek valót nem !!!!

2011. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nasivin Baby van. Az OK, hogy naponta 2x-3x, de hány napig lehet?
2011. ápr. 5. 07:36
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Bocsi, de nehéz lenne elolvasni a betegtájékoztatót? Akár az otthon található papíron, akár beütöd a google-ba, tudod, az mindenki barátja. Egyszerűbb lenne, mint itt kérdezősködni...

"Orvosi előírás nélkül legfeljebb 5-7 napig alkalmazható, egyszeri adagja naponta legfeljebb 3 alkalommal ismételhető."

[link]

2011. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

első .


ja hogy úgy meddig .. időtartam.

egy hétig igen ahogy kettes v. is írta.



a fejleharapással ne is foglalkozz én a papírról alk. filccel átmásolom a flakonra hogy 5-7x és akkor nem kell papírt örizgetni ..

2011. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves második! Milyen oldal is ez???? Kérdezős? Na akkor meg... Nem kötelező válaszolni minden egyes feltett kérdésre... Köszi
2011. ápr. 5. 07:48
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Tudod miért nem értem? Mert mondjuk kapsz egymástól eltérő, öt különböző választ. Akkor melyiket választod ki, hogy jó? Nem egyszerűbb a keresőbe, google-ba beírni, ahol a HIVATALOS betegtájékoztatót megkapod?

(Vagy csak azért teszel fel kérdést, hogy pontot kapj érte?)

2011. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

07.41-es és 07.49-es : csak úgy mellékesen közlöm, hogy az interneten talált betegtájékoztatók sokszor eltérőek a hivatalos gyógyszertári beteg tájékoztatoktól... Tegnap a patikus mondta, maikor rákérdeztem meddig használhatom a NASIVIN SOFT-ot. Na most az internet ha jól emlékszem egy hetet ír, a patikus pedig ettől eltérő 4 hetes választ adott. Természetesen, ha egy hét múlva sem múlik el a nátha érdemes felkeresni a gyerekorvost...

Tehát lehet okoskodni, miért nem keres rá, de ez egy olyan forum szerintem, amelyen bármilyen fura is, erre is rá lehet kérdezni. Ha mindenre rá tudsz keresni a neten, akkor miért jársz ide egyáltalán?

2011. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És kedves kérdező: én egy hete használom a nasivin soft-ot a bébiset, napi 3szor alkalmazva. Legfeljebb holnapig szeretném használni, mert én is félek az orrnyálkahártya-dologtól, de ha nem múlik el holnapig a dolog, ismételten felkeresem a gyerekorvost. Tudom, nem olyan jó dokihoz menni, de a baba egészsége érdekében inkább elmegyek... Jobbulást!
2011. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző kettő vagyok: bocsánat, rosszul írtam: nasivin sanft, nem soft.
2011. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!