Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Véletlen a pici...

S. O. S! Véletlen a pici orrcseppje helyett a Vignatol-ból csöpögtettem neki. Fel is szíppantotta. Észrevettem, azonnal Sterimar-os orrspray-vel befújtam. Túl lehet ezt adagolni? Vigyem orvoshoz, vagy semmi baj?

Figyelt kérdés
Teljesen kiakadtam magamom hogy lehet ilyen hüle, egy helyen van a két üveg, és az orrcseppes helyett a D vitamint fogtam meg. :((( Együtt sírtam a kis manóval. 5hetes a picim.
2009. dec. 18. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz semmibaja tőle :))) Ennyivel még nem fogod túladagolni a vitamint. Van, aki eleve napi 2 cseppet ad a babának, más meg hetente adja be a 7-14 cseppet. Nem kell vele orvoshoz szaladni, mert ott még összeszed valamit :)
2009. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém ,jól megijedhettél! Semmi baja nem lesz, ne aggódj!
2009. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nane.... mi baja lehetne a d-vitamintól?:)) Semmi. max, irritálja az orrnyálkahártyáját, de nem lesz baja.Lesz még ennél "különb" eset is, nyugi!
2009. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást!

:(( -még rosszul is írtam, Vigantolt akartam...

Jól belecsöpögtetttem a picikém orrába hogy csak na. Az tűnt fel hogy miért olyan olajos szegénykém.....Hát...anya jól elintézte. Kicsit szét is vagyok esve, picuri hál isten egyszer kelt fel éjjel, de így is... édes fáradtság ez, de ilyen marhaságokat nem kellene hogy csináljak.....

2009. dec. 18. 11:39
 5/17 anonim ***** válasza:
én egyszer mentolos aromával (ilyen párologtatóba való) jártam így. hát ne tudd meg... vörös volt, mint a rák. ráadásul egyedül voltam 2 gyerekkel. szaladhattam volna velük este 9-kor...ügyeletre
2009. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ez nem butaság! Lehetett volna valamilyen felnőtt csöpögtetős gyógyszer is, akkor azt írnám, hogy gond lehet. De most csak annyi rosszat tettél, hogy este már nem kell bevenni az adagját:)
2009. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam hogy baja lehet, mert lenyelhette.
2009. dec. 18. 11:41
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb ne adj neki 1-2 napig Vigantolt.
2009. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
szerencsételen gyerek
2009. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha lenyelte, akkor semmi gond, ha tüdejébe ment volna, az parásabb. A D-vitamin felhalmozódik a zsírsejtekben, és szükség esetén felszabadul. Attól függően, h mennyit nyelt le, ne adj neki, tehát ha csak egy-két cseppet, akkor egy-két napig, ha sokkal többet, akkor akár egy hétig. (Együttérzek veled, én egyszer majdnem a szemébe cseppentettem a vignatiolt szemcsepp helyett, az utolsó pillanatban vettem észre. Gondolom te sem vagy valami kipihent)
2009. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!