Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kisbaba mikor alussza át...

Egy kisbaba mikor alussza át az éjszakát egyhuzamba (8-10 órát)?

Figyelt kérdés
az én kisfiam 3 hónapos, de még csak 5-6 órát sikerül neki aludni, utána felkel mert éhes. néhány helyen azt olvastam ilyen idős korban már kimaradnak az éjszakai etetések. kell valami trükköt alkalmaznom vagy várjak türelemmel hogy kialakuljon magától. de persze félek, hogy rosszul csinálok valamit és az én hibám. nappal két etetés között 1,5-2 órákat alszik, 1-1,5 órát van ébren, és van amikor csak 4 óra múlva éhes.
2009. dec. 18. 11:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

12:04

2,5 éves koromig nem aludtam át az éjszakát:-))

2009. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 15 hetes, 5 és fél hetes kora óta átalussza az éjszakát, este 8-kor fürdik, szopizik, jó sokat, fél 10-10 körül alszik, s amjd fél nyolc-nyolc körül keltem reggel, mert 10 óráig is aludna. S a gyerekorvosom szerint keltsem, mert elapad a tejem. Én semmit nem trükköztem, ez így lakult.
2009. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét fiam a szoptatás abbahagyása utáni 3. naptól alussza végig az éjszakát.

A nagyobbik 16 hónapos korától, a kicsi 2 éves korától, bár a kicsi 2 és 6 hónapos kora között végigaludta.

Reméljük, hogy jövőre augusztustól a kistesóval nagyobb szerencsénk lesz.

Csak kitartást tudok neked kívánni, és ha alszik napközben nyugodtan pihenj le te is legalább 1 órára!

2009. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!