Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet kiszedni a babaruh...

Mivel lehet kiszedni a babaruhákból az anyatejes sárga kakafoltokat?

Figyelt kérdés
Kimostam és sárga maradt, nem jön ki!
2009. dec. 17. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
én mindgi egbyől baleset után hideg vízbe áztattam egy napig kb, utána nyoma se maradt a mosást követően.
2009. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is mindíg a baleset után cselekedtem azonnal, jar mosogatószerrel dörzsöltem egy picit, majd mosásig félre raktam. Egy ruhában maradt bent, egy rózsaszín bodyban, de akkor nem voltunk itthon..
2009. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a baleset után rögtön megdörgöltem vanish szappannal és úgy tettem a mosógépbe.Így kijött a folt.
2009. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az Ariel folteltávolító vált be.

2009. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vanish szappan.
2009. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön rá jó forró viz. Majd mosószódába áztatom, Esteleg ultra paszta.
2009. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szia


én itt olvastam annó,hogy fölösleges drága mosószappanokat venni,így én kipróbáltam a Caola termékét. Tök jó. Semmi nem marad a ruhában. Én úgy szoktam csinálni,hogy ha kakis lesz,akkor engedek rá forró vizet,majd hagyom egy kicsit állni,míg nem lesz rá időm,hogy kimossam. Leengedem a vizet,és elkezdem dörzsölni a szappannal a foltot,míg el nem tűnik. Kiöblítem,és mehet a gépbe. Vagy ha nincs annyi ruhád,hogy egyből moss,akkor tedd ki valahova száradni,és ha majd lesz annyi,hogy megtelik a gép,akkor mehet bele. Én a kád szélére rakom, hipp-hopp megszárad. Bár nálunk a fürdőben padlófűtés van,lehet,hogy azért szárad gyorsan..


Üdv.,egy 4,5 hónapos pici lány anyuja :)

2009. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb mosószappan.

Ha ez kevés, akkor domestos.

2009. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Víz, szappan, erős dörzsölés kihozza a "sárgaságot"! Minél frissebb, annál könnyebben jön ki. Ha mégis marad folt, még vizesen kend be szappannal, hagyd állni kb. fél óráig, majd öblítsd ki. Tuti siker!
2009. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ma jártam így, én úgy szoktam hogy tussal lemosom akkor a nagyja lejön, kijön utána clorox. Áztatom egy darabig van hogy egy napot is benne van aztán mosás.
2009. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!