Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg vagytok voltatok elégedve...

Meg vagytok voltatok elégedve a fisher price pihenőszékkel? Bevált? Szeretnénkvenni csak nem tudom hogy tényleg jó-e? Hol lehet ilyen hintát használtan jó áronvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon jónak tűnik megsztanátok a tapasztalatokat vele kapcsolatban?
2009. dec. 16. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is most készülök venni. A teszveszen szoktak jó áron lenni. Hinta vagy pihenőszék egyébként? Van a pihenőszékek között hintáztatható, de a hinta más - és drágább is.
2009. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kölcsönben volt 1 rezgős,zenélő FP pihenőszék.Etetni is jó volt benne,a zenélő résszel jól eljátszott,a rezgő funkció pedig vagy elaltatta vagy segített a hasfájós,szorulásos dolgain:) Én nagyon szerettem,gondolom a fiam is;)
2009. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nekünk van. A fiam(17hós) is még sokszor belemászik és hintáztatja magát,ha éppen a hugi(6hós) nincs benne. Lányom szépen elalszik benne,van h ringatva,nappal. Nappal egyszerűen nem tudom a kiságyába tenni,üvöltés van. A pihenőszékéből megfigyeli mit csinál a bátyó.

2009. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 6 hónapos, kb 2-2,5 hónapja vettem neki a pihenőszéket. Először nem szerette, de mára már harcot vívunk. Legtöbbször már inkább kivenném belőle, mert nem onnan fog mászni, járni kezdeni. :) Szóval nagyon szereti. Nekem is tetszik. Ha van egy 5 perces dolgom, gyorsan beledobom, el van benne a játékaival. Ő a lelógó játékokat nem szereti rajta, mert zavarja a kilátásban, a rezgéstől meg folyton csuklani kezd. :) De nagyon nagyon szereti.


Be is tudod kötni a babát, hogy ne essen ki, és ki is lehet támasztani, úgy nem tudja ringatni magát, etetésnél praktikus, mikor még korai neki az etetőszék. Én is ebben etetem. Huzata levehető, mosható.


Én a teszveszen vettem használtan 6000-ért ezt a fajtát:


[link]

2009. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk esőerdős van, az is rezeg és mint az előttem szólók is írták, van, hogy csak az segít. Ha semmi sem jó neki, csak beleteszem, rezeg és már vigyorog is vagy elalszik. Mostanában már a játékokat is nézegeti rajta, főleg a világító vízesést. És tényleg mindenhova lehet vinni, én a konyhába is viszem,. ha főzök, onnan mindent lát. 3 hónapos baba anyukája
2009. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!