Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Nagyon elvagyok...

S. O. S. Nagyon elvagyok keseredve a férjem hétfőn lépett le, és mi itt maradtunk ketten az 1éves babámmal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már két éve nem cigiztem, de most a napokban már nem birtam tovább rá kellett gyújtanom, mert különben megőrültem volna az idegességtől. A babám még szopizik, persze már csak este, és még néha délben ha éppen bent alszik el és nem kint a kocsiban. Sokat ártok neki ezzel, de a falat tudnám kaparni olyan elkeseredett vagyok. Jövő héten karácsony..
2009. dec. 16. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos nagyon nehéz most nektek, nem csak téged de a babát is megviseli ezért bármilyen nehéz is de próbálj erős lenni mert nem vagy egyedül hiszen a kicsi veled van és szüksége van rád. Bár nem tudom mi okból hagyott el titeket a férjed da ha elhagyott nem hiszem, hogy megérdemel titeket. Ha van rá esély próbálj vele beszélni, ha viszont úgy látod, hogy menthetetlen a kapcsolat vegyél erőt magadon, ha van rá lehetőséged menjetek a szüleidhez egy kis időre, töltsd olyan emberekkel a karácsonyt akik szeretnek titeket és te is szereted őket.

Cigizni és is cigiztem 4 hós a kislányom mikor terhes lettem letettem azóta már sokszor rá akartam gyújtani de a babám és a sajátom egészsége miatt nem teszem, pedig néha negy a késztetés ha egyszer rágyújtanék tudom utánna jönne a következő. Hidd a cigi nem nyugtat meg csak pénzkidobás és káros is, vegyél helyette a gyereknek vagy magadnak valamit.

2009. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem ne a cigizéssel vezesd le a feszültséget. drága is büdös is. inkább tényleg költsd a babádra. szóval ne szokj vissaz. tudom könnyű ezt mondani.

szüleid? anyukád esetleg nem tud menni hozzátok vagy te nem tudsz menni hozzájuk pár napig? karácsonyig?

tényleg menthetetlen a kapcsolat?

kitartás és csak a babádra koncentrálj.

2009. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jujjj!Nagyon sajnállak.Nincs egy igaz barátnőd aki naponta elmenne hozzád beszélgetni?Ne maradj egyedül!Hivd fel/el a szüleid!

Nem vontad kérdőre a férjed? Azért annyit megérdemelnél, hogy magyarázatot adjon, ha már egyszer van közös gyereketek.

Ha nem tudsz valahogy megnyugodni, a végén nem les

2009. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A szüleim a közelben laknak, és mindennap segitenek mindenben.

Tudom, hogy erőt kell venni magamon, és veszek is, de most ebben a helyzetben csak a cigi nyugtat meg. Azért nem csomag számra szivom napi 1-2 semmi több, de van hogy rá sem gyújtok.. Lányok könnyű ám mondani, hogy legyek erős, addig amig valaki nincs benne egy ilyen helyzetben az el sem tudja képzelni, hogy mit él át az akit egyik napról a másikra elhagynak!

2009. dec. 16. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, előző vagyok.A kislányom megnyomta az entert.

Szóval: a végén elapad a tejed.

Azért még irj, hogy egy kicsit tudjuk benned tartani a lelket!

2009. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

11.42-es vagyok.

én sajnos tudom milyen. tavaly egyik napról a másikra elhagytak majdnem hét év után. igaz akkor még nem volt gyerekünk.

de sikerült megbeszélni a dolgainkat. a páromnak igazából az volt a baja hogy még nem volt babánk.

azóta van egy kisfiúnk aki most 30-án lesz egy éves.

kitartás tényleg

2009. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, addig nem tudjuk, amig nem történik ilyen.

csak azt tudom tanácsolni, mint minden esetben, mikor valami nagyon idegasít vagy fáj: Próbáld meg lekötni magad! Tudom, ezt sem könnyű megtenni, de próbálj valami elfoglaltságot találni, ami egész embert igényel. Nyugodtan támaszkodj most anyukádékra, ha úgyis a közelben vannak és beszélgess minél többet.

Kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaitok!

2009. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy két szál cigi még nem a világ,ha ez megnyugtat most ebben a nehéz helyzetben hát gyújts rá,csak ne abban a helységben ahol a babád van.a férjed egy .....karácsonyig nem bírt várni.kívánom ,hogy gyorsan legyél túl rajta és találj egy olyan embert aki megbecsül!10hós pasi anyuja
2009. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem meghalt,úgy maradtam egyedül a kicsivel,Sokszor gondoltam,bárcsak még élne,és "csak" elhagyott volna engem,de akkor a gyerekemnek még mindig lenne apukája.Én is cigizek,és próbálok erős lenni,de nagyon nehéz,és ha nem lenne a gyerkőc,már rég feladtam volna...
2009. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!