Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos körüli babátoknak,...

13 hónapos körüli babátoknak, mit tesztek a karácsonyfa alá?

Figyelt kérdés
Mit vesztek neki?
2009. dec. 15. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulókutyus,ugráló zebra,rengeteg könyv,kisautó.13 és fél hós kisfiú
2009. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát,nálunk ennyi pénz nincs.

gumi elefánt,amin ugrálni tud,játék a fürdökádba,amit fellhet tapasztani a falra.

Rokonoktól baba,busz,ami állathangokat ad.A többit nem tudom

2009. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tőlünk babytaxit kap,amit sokáig fog használni.Mamáktól:kisbútort,húzógatós játékot,beszélő plüsst,szánkót,gyerekülést

keresztszülőktől:daloló mesekönyvet

2009. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Karácsony fát, és egy alvós párna macit amit neki varrtam.Egy éves és azon a napon,Apa viszi autózni,utána megengedem neki hogy segítsen mézeskalács tésztát gyúrni...szóval nálunk inkább élményekben lesz gazdag a karácsony.Anyagilag jól állunk, nincs okom panaszra,de az első karácsonya rólunk szóljon, ne az ajándékokról.A rokonságnak is megtiltottam hogy vegyenek neki bármit is.Jöjjenek el,és játszanak vele.
2009. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak,a mi családunkban is inkább a szeretetről szól az ünnep,nem az ajándékokról,engem igy neveltek,és szeretném ha a kicsim is igy nőne fel.Persze fog kapni beszélő porszivót és egyéb apró ajándékokat,de túlzásokba nem esünk.
2009. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
kÉrtem, hogy mindenki egy játékot hozzon, ne az egész boltot:) én FP zsiráfos golyópályát vettem neki, ezt az egyet kapja a szüleitől.
2009. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy zenélő szundibabát vettünk neki és ennyi.A nagyszülők is apróságokat vesznek.Feleslegesnek tartjuk a drága játékokat.
2009. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!