Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pénteken, ha tényleg napközben...

Pénteken, ha tényleg napközben -10 fok lesz, leviszitek sétálni a bébiteket?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9,5 hós!
2009. dec. 15. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem, én se szívesen mozdulok ki ilyenkor
2009. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eném 6 hós, 2X15 percre biztos kiteszem az erkélyre.
2009. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nem valószinü,hogy kimegyünk.
2009. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár percre kitolom a teraszra délelőtt, és délután is.
2009. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly télen a 4 hónapos kislányommal minden nap mentünk 1.5 órát sétálni kivétel,ha eső esett. Ö általában 5 perc után elaludt :) Jól be volt öltöztetve, betakarva és ha nagyon csípős hideg volt akkor a babakocsi "ablakára" tettem egy textilpelust. Most 16 hónapos és most is megyünk minden nap. Jót tesz neki és nekem is :) Csak jól be kell öltöztetni. Már nagyon várom, hogy nálunk is havazzon!
2009. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavaly abban a hidegben amikor -15-20 fokok voltak lányom 5 hós körül volt és én bizony kivittem. Kis eszkimót csináltam belőle, mózeses babakocsiban sétáltunk akkor is egy órát. Semmi baja nem volt, mikor kivettem a kocsiból itthon keze-lába meleg volt. Most már hogy 16 hós elgondolkodok, mert a pofiját annyira nem tudom védeni, de szerintem ha nem fúj nagyon a szél akkor is kiviszem kicsit amíg be nem pirosodik az orra, aztán a melegen jót nevetünk, hogy olyan lett mint a rénszarvas a könyvben.
2009. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2hónapos a babám.Mi minden időben kint vagyunk,vagy az erkélyen levegőzik a baba.Most is kimentünk,már fél órája hazaértünk de még mindig alszik a nyitott erkély ajtónál.Azt mondta a doki még -20ban is kimehet bundazsákban.Ha fázna gondolom nem aludna ilyen jól.
2009. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!