Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fürdethetem már illatosí...

Mikor fürdethetem már illatosított babafürdetővel?

Figyelt kérdés
Holnapután leszünk 3 hetesek és nagyon szeretnénk már, ha finom baba illata lenne a kisfiunknak. Olyan rossz, hogy a gyógyszertári fürdetőnek se íze, se bűze, nem habzik, nem oldódik, szörnyű! :)
2009. dec. 12. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 3hónaposan fürdettem elöszőr GABI-val.Késöbb NIVEA-val.Barátnőm kezdet óta ilyenekkel fürdeti.
2009. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A védőnönk szigorúan a gyógyszArtárit :O) javasolta 6hós koráig,én sem szeretem,már alig várom,h elfogyjon és én akkor váltok majd! Az én babám 5hetes :O) és nem érz. bőrű,így szívesen váltanék,én sem tudom,h mi tévő legyek!!!
2009. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a Babylove-ot használjuk kezdettől fogva, bár igazából "véletlenül". Férjem fürdeti a gyerekeket, és mivel a nagy (két éves) olyat használ, ezért automatikusan a kicsi fürdővizébe is tett. Egyszer bementem és rákérdeztem, hogy "neki is kell ekkora hab"? Hiszen a nagyot ennyi idős korában még "szigorúan" gyógyszertárival fürdettük... Kiderült, hogy "hetek óta" így csinálja (akkor lehetett pár hetes), és gondoltuk, akkor már mindegy, bőre szép, nem száraz, tehát maradhat a hab... :o)
2009. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a lányom, amikor Johnsons-ra váltottunk.
2009. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7 hós a lányom és még most is a gyógyszertárit használjuk.
2009. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a gyógyszertárit kb 2 hétig használtuk. Azóta johnson t használunk, és szép egészséges bőre van a babámnak, aki ma 2 hónapos:)
2009. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 hónaposan már Johnson's-t használtunk, aztán 3 hósan váltottunk Gabira, mert jobb az illata :)
2009. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem 3,5 hetes a kislányom, a gyógyszertári fürdetőbe levendula olajat v. valami levendulás kivonatot tettek, így nekünk már kezdettől fogva nagyon jó illatú a fürdető is és a baba is, persze nem habzik csak illatos :)
2009. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem annó a védőnő mondta,hogy ezt a győgyszertári fürdetőt úgy lehet jól használni,hogy feloldjuk vízben,és forrásig felfőzzük. Én kipróbáltam,és tényleg jó volt így. Ha jól emlékszem,akkor 1,5 literes üvegbe töltöttem bele,mikor kihült,szóval kb annyi vízzel jó,ha felfőződ az egész tubust.


Azért jó megvárni,hogy kihűljön,mert akkor látod,hogy esetleg még sűrű,és tehetsz még bele vizet,és újra fellehet forralni...


Mi amúgy már Gabi éjszakai álom fürdetőt használunk. A Johnsons-os fürdetőnél nagy sírások voltak,így azt nem használjuk....


Üdv.,Egy majdnem 4,5 hónapos pici lány anyuja :)

2009. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a babaillat nem a fürdetőtől van, hanem amúgy van a babaillat, de mindegy.

Mi kb 1. hónaptól BABÉ fürdetőt használunk, nekünk nem volt jó a patikai, száradt tőle a babám bőre.

2009. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!