Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem zavarja össze a babát ha...

Nem zavarja össze a babát ha parfümöt vagy illatosított testápolót használok?

Figyelt kérdés
Mert ugye ekkor nem érzi a természetes illatot , amit megszokott. Egyszer már volt rajtam önbarnítós testápoló, aznap este nem nagyon aludtunk, csak sírt. Most azt nem tudom, hogy ez vajon véletlen volt, vagy az idegen illat miatt akadt ki?
2009. dec. 2. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarhatják a babákat az illatok, főleg ha az anyukáján nem a saját illatát érzi hanem idegen illatot. Én nem használok parfümöt mióta megszületett, hagy érezze az én illatomat, azt szokta meg. Főleg amióta jött hozzánk valaki látogatóba és az egész lakás bűzlött a parfümillattól és a kisbabám orditott, pedig szereti a társaságot, úgyhogy gyanitom hogy az illattól lehetett.
2009. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig jobb kerülni az erős illatszereket,amig megszokja az érintéseket, hangod, és ő is jobban lát téged addigra, utána fokozatosan vissza jöhetnek az ápoló szerek.
2009. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. dec. 2. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!