Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babylove (dm) pelus ugye...

A babylove (dm) pelus ugye nem illatosított mint a pampers? Liberobol a 4-est használtuk ebből is a 4-est vegyem? 10 kg-os a fiam.

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem illatosított. Mi is használjuk, de a 4+ -ost, a sima 4-es szűk volt derékban a 10,1 kg-os fiamnak, de igazából ez a baba alkatától is függ. Az én fiam magas, nem túl hurkás, viszont a pocakja nagy, mintha sörhasa lenne :)
2011. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem illatosított, nagyon jó. nálunk ez vált be a legjobban!

9,3kg a lányom, 4est hord.

2011. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lányom is 10kg. még a 4-est használja ő is.
2011. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Így van, nem illatos, mi 4,35 kg-ok vagyunk, de már 3-ast vettem neki, mert a többi márkából a 2-es mellett állandóan kifolyt a pisi. Majd' megőrültem, hogy minden éjjel komplett átöltöztetés kellett!

Szóval, ha Te is félsz az ilyen gondoktól, nézd meg, hogy hány kg-TÓL(!) ajánlják az egy számmal nagyobbat, mint a többi márkánál, és vegyél neki inkább nagyobbat!

2011. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom most hány kg a kisfiam mert szerdán viszem mérni. 1 hónapja volt 9,3 kg úgyhogy a 10 kg-ot rosszul írtam, annyi még biztos nincs. Mi nappal a Libero 4-est használtuk és éjszakára a Libero 5-öst. Még nem ismerem ezt a pelust, úgyhogy ha megírnátok hogy melyik méret felel meg a Libero 4-nek és az 5-nek akkor sokat segítenétek. Azért vagyok megzavarodva mert ennél a pelenkánál van 4+-os méret is. Köszönöm a válaszotokat!
2011. szept. 23. 14:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden pelus csomagolásán rajt vannak a mérethez tartozó értékek, ott könnyen meg tudod nézni. És akkor tudsz a testsúlyhoz választani!
2011. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor 4-es Liberot használtunk, akkor 4+-os Dm-es pelenkát vettem. De nem akarlak lebeszélni, Nekem nem vált be :-( ha jól emlékszem a dereka sem gumis már hátul ennek a méretnek, alig vártam hogy elfogyjon a nagy doboz amit vettem, éjszakára nem is tudtam ráadni, mert mindig átázott, ha a széklete egy kicsit hígabb volt, akkor még az is kifolyt. :-( Nem leszólni akarom, csak a tapasztalatomat írtam le, valakinek a Pampers, valakinek a Libero nem jön be, ez mindenképp babafüggő. Ha ki is próbálod, inkább vegyél először egy kisebb csomaggal, aztán ha beválik akkor vegyél nagyobbat.

2011. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi 10kg-val váltottunk a 4+-os Babylove-ra. Ki kell próbálni, gondolom egy kicsit "felépítés kérdése" is, nem csak kilóé...

Mindkét gyerkőcömmel születéstől a végéig ezt használtuk, nagy megelégedésre. Ha kifolyt a pisi, váltottunk egyel nagyobb méretre.

(Remélem pici lányommal 5-re már nem lesz szükség. :o)

2011. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 krisztivan ***** válasza:
Mi a pampers 4-est használtuk de a fiam olyan combos (hiába csak 9.5kg)hogy kicsi volt rá ez a méret.A DM-es viszont jó mert kb.2centivel magasabb.Nekünk bejött.
2011. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy látom a zavarodat még senki se tisztázta, hátha én tudom.

Igen, a Liberoból nincs 4+. Ami az összes többi pelenkánál a 4+-os méret, az a Liberonál az 5-ös. Vagyis 4es méret fölött a Liberoból mindig egyel nagyobb számút kell venni, mint a többi pelenkákból, ezért van belőle még 7es is.

Vagyis, ha te most a Libero 4esét használod, akkor a dm-esből is 4es kell.

(Amúgy nekem se vált be a dm-es, szerintem nagyon kemény, durva a belseje. Viszont a rossmannos babydream a kedvencem! Puha, széles, sok pisit bír. Lehet kapni 2db-os kiszerelésben is, szerintem egy próbát megér.)

2011. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!