Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hósan már minden baba...

14 hósan már minden baba elindult?

Figyelt kérdés
Csak mert az én kisfiam még nem. Ha fogom a kezét már elég sokat sétál, de ennyi. Kicsit idegesítő, hogy mindenki azt kérdezi ugye megy már?
2009. dec. 9. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia nagyon változó ,erre nincs törvény amugy nekem a kisfiam 13 hósan már rohant!!

Vékony de izmos kis babácska!!

Álltalában a vékony babák előbb indulnak el!!

De a fiuk lustibbak , ráérősek!!

A kiscsajszik meg sietnek!!

2009. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nahát az enyém akkor mindennek a kombinációja, mert husis is, lány is, fürge mint a gyík, de mégse megy egyedül, csak ha sétáltatom. 12,5 hónapos. Ha fogjuk a kezét, fut mint a szél, és kapaszkodva is gyorsan megy, de egyedül egyetlen lépést sem próbált még tenni. :(
2009. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves 22.31 nem bántásból irtam ám!!

Nekünk a vádőnönk mondta hogy állt igy van!!

szép estét Nikol

2009. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:) Egy percig sem vettem bántásnak, ne viccelj! :) A védőnő jól mondta, így van. Nekem is olyan fura, hogy az én csemetém annak ellenére, hogy így egy évesen 12 kiló, annyira fürge mégis.. :)) De menni mégse akar.. :(
2009. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia a fiam 15 hónaposan indult el. Ugyan mi koraszülöttek vagyunk (-6hét)és általában minden dolgot később csináltunk kb.1 hónappal.De ahogy elkezdett kapaszkodva lépkedni 13 hósan kellett az a két hónap hogy bátran egyedül is elinduljon. Mindez 1 hónapja történt hihhetetlen de már fut a gyerekem!

Ne siettesd azon a pár héten nem múlik, hidd el ha eljön az ideje menni fog.

16 hós kisfiú anyukája

2009. dec. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Aki azt írta,hogy a vékony babák előbb elindulnak az egy hülyeség.Semmi köze a testalkatnak az elinduláshoz.
2009. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán annyi köze van a testalkathoz, hogy több izom kell egy nem túl vékony bébinek a menéshez. Az én kisfiam (10,5 kg, 13 hós) 6,5 hósan kapaszkodva felállt, mégis csak 1-2 hete megy önállóan. Pedig azt hittük, hogy milyen hamar fog önállóan lépkedni. De persze nem kell aggódni, hamarosan menni fog, egyik nap még kapaszkodik, másnap meg már azt veszed észre, hogy a távirányítóval (amit nem szabad) a kezében totyog a hálószoba felé. Nálunk így volt.
2009. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha 15 hónaposan sem megy, akkor kell megnézetni, én úgy tudom
2009. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!